Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség kellene a munkakeresé...

Segítség kellene a munkakeresésben?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom, napi 8órában, de mivel van egy kis szabadidőm is a munkahelyen, szeretném hasznosan tölteni, és szeretnék kiegészítő jövedelmet keresni. Mert ez kevés.

Olyan munkát szeretnék, amit gépről lehet végezni, és szövegírással vagy egyéb gépen végezhető munkával kapcsolatos.

Neten már keresgéltem, de nem találtam még normálisabb munkát. Ebbe kérnék segítséget, hogy aki tud valami ilyen, vagy hasonló gép előtt végezhető munkát, adjon néhány jó tanácsot. Előre is köszönöm !


2017. nov. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már tízmilliószor elmondtuk, hogy nincs ilyen munka!
2017. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz semmihez, akkor nincs ilyen munka, de már ezerszer le lett írva.

Akik tudnak online dolgozni, otthonról a gép elől:

- fordító

- programozó

- könyvelő

- tanár (skype)

- grafikus

- social media managerek és egyéb SEO-val, közösségi médiával foglalkozó, befutott, hozzáértő személyek

stb.


Ilyen, hogy otthoni szövegírogatás, amiért neked fizet is bárki, nem létezik, ja, és a borítékolás meg hasonló baromságok sem.

2017. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen másodállásom, pedig nem vagyok tanult embör :) Igaz, ez nem munka, hanem sportfogadás, bár van vele meló is. Viszont szépen termel, bejáratott szisztémával havi szinten átváltva olyan 35-60 ezer ft
2017. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!