Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazottként egy iskolat...

Közalkalmazottként egy iskolatitkár mennyit kereshet? Feltétel a felsőfokú végzettség. Beleszámít a fizetési kategória kiszámításakor, hogy ki mennyit dolgozott közalkalmazottként előtte?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

a diplomával F kategóriába kerülsz, felsőfokú okj-vel E kategória.

a kategória kiszámításánál szerintem attól függ, hogy diplomával dolgoztál e előtte, vagy sem. ha E kategóriás voltál előtte, nem hiszem, hogy ha ott kezdesz, egyből F 5be kerülsz pl. de ezt tőlük kell megkérdezni...

2017. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Közalkalmazottként egyszer dolgoztam több, mint 3 évet a többi munkám nem a közszférában volt. Ezen kívül van még olyan 14 év munkaviszonyom. Szóval akkor F1 kategóriára számíthatok leginkább, ha jól gondolom, a nem közalkalmazotti évek nem számítanak bele.
2017. nov. 20. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

a nem közalkalmazotti nem számít bele. anyukám példáján azt tudom, hogy ha munkahelyet vált, de ugyanúgy közalkalmazott marad, az beleszámít (ugyanaz a kategória, nem volt magasabb sulija). de ha azt E-ben töltötted, esetleg még alacsonyabban, tényleg nem tudom... ha mész állásinterjúra, érdeklődj utána. vagy ha már felvettek, akkor hívd fel a munkáltatót, hogy mire számíts úgy egyébként.

nem tudom, mennyi az F1 a táblázatban, de ha nem éri el a garantált bérminimumot, akkor arra kiegészítik. elvileg... :)

2017. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam állásinterjún, gondoltam utána érdeklődök itt is, kinek milyen tapasztalata van, esetleg hasonló munkakörben dolgozik-e valaki. Próbáltam közben utánanézni a fizetésnek. A 161.000.-Ft az nagyon alacsony összeg, mert ennyi járna, szóval felejtős a dolog. Azért köszi a választ!
2017. nov. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!