Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeged és környékén van...

Szeged és környékén van betanított gépkezelői meló?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Hatvan-i Bosch nál melózok gépmesterként (betanított gépkezelő)

Viszont szeretnék leköltözni Szeged környékére.

4 hónapja melózok itt. Első 3 hónapban nettó 180-at kaptam túlórák nélkül persze.

Most pedig 210 körül van a nettóm. (Különféle bónuszokkal)

A kérdésem hogy hasonló fizetésű meló arra fele?

Ez a meló egyébként érettségit kíván amivel én mellesleg nem éppen rendelkezem (hiányos, egy része meg van de nem fejeztem be a 12.-et).


2017. nov. 21. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegeden kb a bruttód lenne ennyi. Ha nem kevesebb.
2017. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fsza...

Hát halottam hogy az operátorok is vmi 120 nettót kapnak meg környező gyárakban...

Elég siralmasan hangzik.

Azért nálunk is megkapják a 170 körülit 3 hó után .

Na! Persze az lemaradt hogy 4 műszakos munkarend van!

Nem épp családosoknak való.

2017. nov. 21. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt bátran kijelenthetjük, hogy a 180 ebben a munkakörben (sőt továbbmegyek: ha az IT-t nem számítjuk, akkor úgy általánosságban is) egy fejedelmi fizu. Nem sok olyan gyárat találsz, amelyik egyáltalán megközelítené ezt a szintet; helyszíntől függetlenül inkább a minimálbér+műszakpótlék+elhanyagolható kafi a divat.
2017. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!