Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem az lenne a kérdése,...

Nekem az lenne a kérdése, hogy én most vendéglátást tanulok és heti 1 napot ( szerdán) kell lennünk a gyakornoki helyen, de állandóan behívnak minket bálokra meg ilyenekre szombaton, úgy adjál elő hogy kötelező, de ez igaz?

Figyelt kérdés
Mert mi szerdán is járunk meg lassan már minden szombaton. Őké, hogy ott sokat tanulunk, de 20 órázni meg 12 órázni is szoktunk pedig csak tanulok vagyunk.

2017. nov. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
hát igazából a munka világa sem lesz sokkal különb, az iskola meg elvileg arra készít fel
2017. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Anno nekünk is igy volt, igaz csak a hétvége volt húzós a többi 8 oraba ment. Valoban ilyen ez a szakma 12+-os munkaórában,( utána meg megtanulsz pörögni jobban 😀) csak kérdés mit fizetnek érte. Erre felé épp most van ebből balhé :


[link]

2017. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
A vendéglátás ilyen, szokj hozzá. Meg ahhoz is, hogy felkelsz reggel örömmel, hogy szabadnapod van, aztán hív a főnök, hogy egy óra múlva legyél bent, mert sok a vendég és nincs elég dolgozó. Örülj, hogy most még csak heti 2 nap dolgoztatnak, mert ha elvégzed az iskolát, akkor heti 60-70 órákat fogsz dolgozni.
2017. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!