Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tanulmányaim végén megkapom...

Márkusz000 kérdése:

A tanulmányaim végén megkapom a kereskedelmi technikus diplomát, azonban nem találtam a google-en választ. Milyen állásokat tölthetek be a diplomával érettségi vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Másfél év múlva csengetek, esetleg milyen tovább képzésben részesülhetek/mire érdemes ?

Komolytalan válaszolók kerüljenek!

Válaszokat előre is köszönöm.



#továbbképzés #Kereskedelmi technikus #kereskedelmi technikusi diploma #munkahely betöltése
2017. nov. 26. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmilyet, ugyanis ezt a képzést Magyarországon már be is szüntették, mert nem ért semmit:


[link]

2017. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem diploma, hanem egy középfokú OKJ-s képzés. (52786202)
2017. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a kérdező Romániából ír, ott minden diploma.
2017. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat és igen én Romániában élek, nem tudtam, hogy Magyarországon be van szüntetve.

Én annó csak azért iratkoztam oda, hogy legyen valami tudásom a pénzről és vállalatokról.

Mert a mai világban mindenutt jelen van. :)

2017. nov. 27. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!