Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék Koreában az...

Hogyan lehetnék Koreában az egyik zenei cég (gondolok itt kpop-ra) sminkese és styleist-ja?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy oda felvételizni kell vagy, hogy lehet oda bekerülni és hogy ezek mennyit fizetnek?

Az értelmes válaszokat köszi



2017. dec. 2. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Először is én normálisan kérdeztem másodszor pedig ki mondta, hogy nem tanulom?? Másodszor Nem tudsz rólam semmit szóval nem értem miért szólsz le. Egy év múlva megyek Koreába és ez a szakmám ezért kérdeztem.
2017. dec. 2. 19:06
 2/8 anonim válasza:

Nem nagyon értek hozzá, de tuti hogy kell valami gyakorlati felvételi szerűt csinálni, hogy lássák, alkalmas vagy-e, mert egy lakatost nem fognak felvenni (csak a humor kedvéért 😅)

De először fel kell venni a kapcsolatot a céggel és majd ők mondják hogy mi legyen utána.

Hajrá, szorítok hogy sikerüljön, fighting💪❤

2017. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm szépen már csak az érdekelne, hogy mennyit kereshetnék ott ezzel az állással.
2017. dec. 3. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Van lehetoseged, ha engem kerdezel talan meg elonyod is van mert kulfoldi vagy. Eloszor folyekonyan kell Koreaiul beszelned. Koreaban a nyelvi iskolakban 6 szint van, mindegyik szint 200 ora es 3 honapig tart. Tehat hogy elvegezd a nyelvi iskolat, 1200 koreai orad lesz, plus hazi feladat tanulas. (3 szintet vegeztem Hanyang Universityn). A teljes nyelvi kurzust 1,5 ev alatt tudod elvegezni ha szorgalmas vagy.


Peldanak ramentem a JYP entertainment holnapjara, azt irjak folyamatosan keresnek tehetseges embereket bizonyos poziciokra. A honlapon amit te szeretnel csinalni az a Creative Team, Style director ala esik. Portfoliot kell bekuldened. Meg annyit hogy itt Koreaban a smink, a style stb teljesen mas mint a nyugati, szoval eleg jonak kell lenned :) Angol is kozepfokon menjen. Mennyit fizetnek? Tobbet mint egy bolti eladonak, kevesebbet mint egy banki alkalmazottnak.

2017. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem nagyon vannak Koreában megfizetve akármilyen furcsán is hangzik.

[link]

2017. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is pont ezt az oldalt akartam linkelni, amit az utolsó válaszoló írt. Mondjuk ez csak az SM entertainment-ről szól, ők tényleg szinte ingyen dolgoztatnak mindenkit. Szerintem a YG és a JYP biztosan jobban bánik az emberekkel, ezt hallottam. De szerintem először valami kisebb céghez is mehetsz, akiket még nem annyira ismernek, mert így könnyen felvehetnek. A nagy cégeknél képzeld el mennyi jelentkező lehet, több száz. Hamarabb bejutnál egy kisebb ügynökséghez, aztán egy idő után lehet, hogy felkérnének mások is. :)
2017. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Ez nagy segítség!
2017. dec. 20. 19:33
 8/8 anonim válasza:

2017.12.02 19:06 :)

난 널 몰라 또 넌 날 몰라. 제발 닥쳐주 겠니.

(Én nem ismerlek téged és te sem ismersz engem. Kérlek, hallgass el)


Én veled vagyok kérdezô. Igaz, választ sajnos nem tudok adni a kerdesedre, de nekem is megfordult mar ez a fejemben :)

2018. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!