Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék viszonylag...

Hogyan lehetnék viszonylag gazdag? 12/f

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy milliárdos legyek hanem úgy értettem, hogy ne kelljen aggódni a számlák miatt, ne kelljen semmi szükségesset megvonjak magamtól. Egyaránt jó vagyok a reál és a humán tantárgyakból. A pilóta és hasonló szakmák a szemem miatt kizárva. Egyetemre nem szeretnék menni, így később csak a szakközépiskola jöhet szóba. A válaszok előre is köszönöm!

2017. szept. 17. 18:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
38%
Nem akarsz tanulni de gazdag akarsz lenni?
2017. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Valamint mennyi pènz jelent neked havonta sok pènzt?
2017. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Találj ki valami nagyon jövedelmező vállalkozást és valósítsd meg.
2017. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én informatika szakra járok.

Aránylag sokat keres egy informatikus. (Szakorientáción milliós összegekről is beszélgetnek nekünk, egyetem nélkül...de lehet csak fényezni akarják a sulit xDD)

2017. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
Pl ha egy jobb fősulit végzel akkor egész komoly pénzeket kereshetsz vele.Én a Dunaújvárosi főiskolán végeztem és egy elég nagy cègnèl dolgozom.8-4 ig járok,van ebèdszünet,civil ruhába megyek,iroda stb.Kèzhez 500-600-at kapok ès nem idegeskedek.Gyerek koromba mindig is az volt az álmom hogy jó autóim legyenek,jó ruhákba járjak meg mminden.Ezek meg is valósultak mert most vettem egy új A4 es audit.Ès ez csak tanulással ès sok szorgalommal èrhető el.28/F
2017. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az ötös és a négyes válaszolóknak köszönöm! Egyes válaszoló a szakközépiskolában is tanulni fogok. Az egyetemet nem engedhetem meg magamnak, mert túl költséges, s diák vagy más hitelt nem akarok felvenni. (válaszok/válaszokat)

A kérdésnél elírtam "A válaszokat előre is köszönöm!"

2017. szept. 17. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

" Az egyetemet nem engedhetem meg magamnak, mert túl költséges"


Létezik államilag támogatott is.

2017. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
A gáz és villanyszerelő és egyéb keresett szakmunkás már többet keres mint az infos.
2017. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Legyél egy jó bőrdíszműves és szénné fogod magad keresni.
2017. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tanulj szakközépben egy jó, piacképes szakmát, legyél benne a legjobb és pár év után csinálj egy saját vállalkozást.
2017. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!