Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire telített a HR...

Tényleg ennyire telített a HR szakma?

Figyelt kérdés
Lesz két három év múlva kereslet ebben a munkakörben? És Nyugat-Európában?

2017. dec. 11. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem szakma. Bármilyen diplomával felvehetnek HR-esnek. Előbb fognak felvenni egy Nyíregyházi Egyetem andragógia szakos dekoratív tyúkot mint egy Corvinus HR MSC-t végzett 160cm magas rusnya férfit.
2017. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.



????


Családban van HR, minden nélkül van bent.

Nagyon csókos szakma, kell az ismerős.

2017. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Hr mint szakma!

BRUHAHA!

2017. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

@2

Nem az 1. válaszoló vagyok, de ha az a fél oldalnyi kérdőjellel azzal kapcsolatban hitetlenkedtél, hogy külső alapján válogatnák az embereket egy ilyen pozícióra... igen, ez így működik. Durvára de nincs ez rendjén, de ja, ez az alapfelállás minden kényelmes helyen (már amennyire kényelmes dolog HR-esnek lenni).

2017. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
65%

Amennyit az "Átlagjózsi" lát a "háerből", na ahhoz a szinthez tényleg elég lenne egy érettségi is, a többit betanulod oszt cső.

De egy 100 ezer főt foglalkoztató multicég emberi erőforrás menedzsmentje azért jóval komplexebb kérdés, de ezt nem is a mezei "háeresek" csinálják.

2017. dec. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

4.

Én azért tettem a kérdőjeleket, mert diploma?

Felvesznek anélkül is, csak legyen kapcsolatod.

Bár ez szinte mindenhol igaz.

OKJ-vel bent van, mást meg diplomával nem vesznek fel.

2017. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyar HR egy barátnői gittegylet, gyògytornász HR generalista csaj intéz az óvodapedagógus barátnőnek HR generalista állást,20 éves pi@ak sokszor, vègzettsèg, tapasztalat,tudás nem szükséges,nő legyen meg kapcsolat legyen
2018. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magyar HRben a HR vezetők szinte csak nők óvodapedagógus,szociológia,andragógia stb. mindenfajta vegzettseggel.
2019. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!