Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIT GONDOLtok a Binatex...

MIT GONDOLtok a Binatex internetes brókercégről? Valaki használja?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod a Binatex-et használni? Vannak tőle sokkal jobb cégek is.
2017. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az összes bináris oldal egy nagy kamu. Hidd el nekem, én csak buktam és előtte nem egy oktató videót néztem magyarul is meg angolul is. Egyszer egyszer bejön de hosszú távon veszítesz. Olyan ez mint a rulett. Ennyi erővel menj el rulettezni.

A Binatex meg a legundorítóbb bináris oldal. Játékpénznél teljesen máshogy van a grafikon, mint a valódi pénzes számlán. Hogy egy példát említsek: Binatexen játékpénzből 1000 dollárból csináltam 114 ezer dollárt egy hónap alatt még pedig úgy, hogy kerestem olyan árfolyamot, ami viszonylag stabil, de még is vannak elég nagy kilengések. Pl egész nap 1000 és 1300 között mozog. De azért még is percenként/5 percenként előfordul, hogy egy PILLANATRA kileng mondjuk 2500-ra. Akkor mindig gyorsan megfogadtam, hogy le. Ez kb egy pillanatig tartott mindog, szóval ügyesnek és gyorsnak kellett lennem. No, de a valódi pénzes számlán ilyen hirtelen kilengések pillantra nincsenek. Helyette csak egy nagyon elnyújtott, keskeny sinus jellegű görbe van.

Szóval Binatexet felejtsd el. Meg az egész bináris xart feletsd el.

Garantáltan veszíteni fogsz. De ha nagyon akarod, Binatexed töltsd fel 3000-5000 forintal, az nem egy nagy összeg, kipróbálhatod magad élesben. Ha elveszíted, szerintem nem fogsz csődbe menni.

Helyette inkább ajánlom a valódi online kereskedést. Arról nagyon nem tudok nyilatkozni, még nem próábltam, csak terve be van. De egy biztos. A bináristól ezer szer jobb és jövedelmezőbb.

2017. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, attól, hogy te buktál vele, az nem azt jelenti, hogy más is. Meg kellene tanulni is azt, amivel foglalkozol, nem pedig nekiugrani durr-bele módjára, "egyszer-egyszer bejön" szerencsejátékot játszani vele és utána meg sz*rozni ha nem sikerül. Megértem, hogy nem egyszerű, de meg lehet tanulni hidd el. Én is jelentős fejlődést látok a kereskedéseimben ahogy tanulom, és sok embert ismerek akik már jó ideje ebből élnek. Ha meg "stratégiás" videókat néztél Youtube-on, akkor ki kell ábrándítsalak, 99%-ban kamu mind. Ha már itt tartunk, megkérdezhetem mennyi ideig tanultál kereskedni?
2017. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több, mint fél évig.
2017. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig annak elégnek kellett volna lennie, hogy fejlődést tapasztalj. Lehet rossz helyről tanultál. :/
2017. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tanultam én rossz helyről. A bináris opcióak az szerencsejáték és nem kereskedés.
2017. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, akkor mégis rossz helyről tanultál. Érdekes nekem megy, persze megfelelő tanulással. Bináris opcióban ugyan az a chart megy, mint minden másikon, forex és egyébb charton.


Viszont tény, hogy sok a kamu, nem szabályzott bróker vállalat, amiktől jobb távol maradni.

2017. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os milyen stratégiát használtál?
2017. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!