Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Binatex.com ról tájékozódnék...

Binatex.com ról tájékozódnék hogy mekkora összeghatár felett kérhetem a kifizetést?

Figyelt kérdés
Még csak demó számlám van azzal már egész szépen döcög a szekér elég régóta nézegetem az ilyen oldalakat ez tűnt a legjobbnak.nem akarok addig éles számlára váltani míg nem tudom hogy mekkora összeg fölött kérhetek kifizetést. Ha tudtok,találtatok ennél jobb oldalt nyugodtan küldhettek linket.

2017. ápr. 4. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Megint egy bináris hülye :D:D
2017. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ezt nem találtad meg az oldalon? "The minimum withdrawal amount is $10 or 500 Russian rubles."


Annak utánanéztél hogy fizet-e egyáltalán?


Amúgy van jobb oldal, van ahol robot játszik helyetted, tehát legalább az időt nem kell tölteni vele, az hogy fizet-e akármelyik nem tudom.

2017. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem soha ne válts éles számlára. Ez a bináris opció egy pénzügyi vadhajtás, annak megfelelő szabályozással, megbízhatósággal. Az a pénz, amit oda utalsz előbb-utóbb elúszik. Ilyet csak akkor szabad csinálni, ha ezzel mind tisztában vagy, és csak szórakozásból fogadsz, kis összeggel, ami nem hiányzik sehonnan.
2017. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor azt mondod hogy ebből profit nem jön sehogy?
2017. ápr. 5. 11:23
 5/9 Sheb válasza:
81%

Heló!


Én 2 hete kezdtem el a binatexel foglalkozni.Egyszer kikértem 10 dollárt, kb. 4 nap múlva rajta volt a bankszámlámon 2995 ft.most egy 50 dolláros kifizetésre várok, majd tájékoztatlak, hogy azzal mi a helyzet. Szerintem eddig megbízhatónak tűnik.

2017. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sheb válasza:

A lényeg: min 10 dollár.

[link]

2017. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Átváltottál éles számlára? Mi a tapasztalatod?
2017. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gyuri13 válasza:

A binatex totális átverés!

A keresett pénzt nem fizetik ki! Csak akkor, ha passport fotót küldesz! Ezt is kérik! Persze utólag!Ráadásul esetenként csak annyi pénzt engednek kivenni, amennyit betettél! Tehát az én esetemben 190 Euróva szálltam be, 1200 Eurót ketestem. Ki szerettem volna venni 200 Eurót, nem engedélyezte a rendszer! Most ott tartok, hogy 100 Eurót sem fizetnek ki csak, ha passport fotót küldök nekik! Átverés, lehúzás az egész! Ezeken túl, amikor elkezdesz pénzt keresni, felhívnak telefonon egy olyan Magyarországi telefonszámról, amit utána sosem vesznek fel, ha TE hívod őket, és folyamatos további üzleti ajánlatokkal (lehúzásokkal) traktálnak! Véleményem a saját tapasztalataim alapján: javaslatom, hogy mindenki messziről kerülje el a binatexet!

2017. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Le van írva a szabályzatban, hogy szig fotót, sőt bankkártyafotót is kérhetnek. Amikor még fogadtam külföldi oldalon ott is kérték ezt, egy kis időveszteség volt de aztán utaltak. Jó van benne egy olyan szándék is hogy talán addigra elveszíted, de sajna minden oldalon így van amit eddig kipróbáltam . Eddig a betett pénzt kifizeték, most nálam is lelassult a folyamat, valószínű majd igazolnom kell magam, de majd meglátjuk. Nem baj az idő nekem is dolgozik....

2017. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!