Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ezen a munkahelyen...

Megéri ezen a munkahelyen maradni ennyi pénzért pár évig?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, jövőre lesz meg az érettségim jelenleg estire járok mert adódtak problémák és el kellett jönnöm dolgozni.

Egy gyárban dolgozok, az iskola miatt minden hétköznap 6órától 2 óráig. 700 forintos órabérrel. Ami kb 120-130.000 jelent havonta.

Megéri itt maradni érettségi nélkül pár évig amíg le nem rakom az érettségit és nem kezdek el olyan szakmában dolgozni amilyet szeretnék?

8 órában nem olyan megterhelő ez a munka



2017. dec. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod eldönteni, hogy emellett van-e elég energiád/időd tanulni. Kereshetsz másik fajta munkát is, ha nem találsz, akkor még mindig maradhat ez.
2017. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztost ne hagyd el csak tutira jobbra amit leinfózol több helyről . Ezt ha nincs más kibírod , tavasszal letudod a vizsgát és mehetsz több irányba ...
2017. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, de nehogy ott ragadj kényelemből. Nekem sikerült egy átmeneti munkahelyen ragadnom 8 évre. Mondjuk olyan rossz nem volt, de nagy vargabetű volt a karrieremben.
2017. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Duenna ***** válasza:
Nem rossz a munkabér, és ha nem megterhelő a munka, akkor szerintem maradj. Ha leérettségizel, akkor megint tedd fel magadnak ezt a kérdést, és dönts.
2017. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor meglesz az érettségid, akkor lesz szakmád is? Ha igen, akkor dolgozhatsz abban. Ha nem,, akkor folytathatod a tanulást, akkor muszáj még itt maradnod.
2017. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!