Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hamarosan el kell döntenem,...

Hamarosan el kell döntenem, hogy hogyan tovább a gimi után, de még ötletem sincs?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog érdekel, imádom a cipőket, saját cipöboltra is gondoltam, érdekel az informatika is, lennék informatikus mérnök és szoftvermérnök is, viszont nagy vágyam katonának lenni, de azzal nem tudok olyan életet élni amilyet szeretnék

Valaki tud valami tanácsot adni?



2017. dec. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves szüleid nincsenek, akik tanácsot adjanak?
2017. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők egyiket sem javasolnák, szerintük egy autószerelő szakma többet ér, de az egyáltalán nem érdekel, és nem leszek az ami nem szeretnék lenni
2017. dec. 17. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi is a kérdés? Ott írod le magad mi érdekel. Most akkor tőlünk ezenkívül mit vársz?
2017. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen le írtam, hogy mi érdekel, lennék én az összes de egyszerre nem lehet, leginkább tapasztalatokat vártam,de látom itt ez nem megy
2017. dec. 17. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az informatika is, akkor legyél informatikus, azzal manapság meg valószínűleg a jövőben is jól el lehet boldogulni. A többi említett dolog jóval kétségesebb. Sokan akkor is elmennek informatikát tanulni, ha nem szeretik, mert tudják, hogy azzal jól lehet keresni. Ha téged még érdekel is emellé, akkor az csak jó.
2017. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!