Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldön szeretnék rendőr...

Ha külföldön szeretnék rendőr lenni akkor ahhoz kell például amerikai állampolgárság?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak az országnak az állampolgársága kell, amelyik országban rendőr akarsz lenni.

Spanyolországban pl. nem lehetsz amerikai állampolgársággal rendőr. Ahhoz meg, hogy amerikai rendőr légy, hát... Ugye azt tudod, hogy ott mindenkinek lehet fegyvere, bármikor lelőhetnek? A kérdés csak az: ki húzza meg hamarabb a ravaszt ?

2017. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Amerikában nem feltétlenül kell ahhoz amerikai állampolgárság, hogy rendőr lehess. Minden állam maga határozza meg az egyes rendőrségi munkakörökkel kapcsolatos állampolgársági követelméneket, van ahol ezt lazábban veszik.

De ha szövetségi szinten alkalmaznak (pl. FBI), akkor minden esetben kell az állampolgárság.

2017. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amerikai állampolgársággal bármelyik országban lehetsz rendőr, ők a világ rendőrei.
2017. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amerikában nem feltétlenül kell ahhoz amerikai állampolgárság, hogy rendőr lehess. - ne mondd mar, tenyleg? Aruld mar el ugyan hogy megis melyik allamban, mert amiket en ismerek (TX, IL, CA, AZ, FL, NJ, NC, OH, GA, NV, NM) ott KOTELEZO az allampolgarsag!


Kerdezo ezt nezegesd, ha az USAba vagysz: [link]

2017. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nem kell gúnyolódni, elég átnézni (alaposabban mint te magad tetted) a saját magad által linkelt oldalt.

úgy kezdődik: Each state also has its own requirements for law enforcement officers. (feltételezem, hogy érted, mivel gondolom ott élsz). ebbe viszont az is beletartozik, hogy néhány állam nem írja elő az állampolgárságod. (ahogyan magad is elismered, csak néhány államban ismered a feltételeket - gúnyolodás helyett utána lehet nézni).

2017. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*állampolgárságod = állampolgárságot
2017. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 22:45 en utana neztem es az altalam sorolt allamokban kotelezo a polgarsag

abszolut nem gunyulodtam, de most fogok, ha olyan nagyon okosnak kepzeled magad, ugyan keresd mar ki hogy melyik allamban elfogadott a zoldkartyasag, koszi


Hepi Nyujir!

2017. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem képzelem magam olyan marha okosnak, de fogalmam sincs, hogy minek ellenségeskedni, én nem tettem.

minek keressem ki, nekem nincs szükségem rá, a kérdezőnek van.

te meg arra sem vagy képes, hogy a saját linkedet átnézd.

most akkor erre mit lehet mondani.

2017. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja igen, azt mondod az általad felsorolt államokban.

nyilván így van. tehát igazad van. és nekem is, hogy Amerikában nem feltétlenül szükséges ahhoz állampolgárság, hogy rendőr lehess.

kivéve, ha az általad felsorolt államok = egész Amerika.

akkor ezt megbeszéltük.

2017. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb országban kötelezö az áp, ha rendör akarsz lenni.
2017. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!