Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Robbanóanyag-ipari szakmérnök...

Robbanóanyag-ipari szakmérnök diploma mire használható, meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Van egy katonai főiskolai és egy vegyészmérnök bsc diplomám, szívesen tanulnék még valamit, főleg a vegyészet irányából és láttam hogy a Pannon Egyetemen van robbanóanyag-ipari szakmérnök képzés. Mennyire keresett az ilyen szakember? Ha valakinek van róla információja, legyen szíves és ossza meg!

#szakmérnök #robbanóanyag-ipar
2017. dec. 26. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A szak a Pannon Egyetem közelében lévő Berhidában található Peremarton gyártelepre képez szakembereket, vagy inkább továbbképez meglévő dolgozókat, mert itt van robbanószer gyártás is. Nincs nagy piaca, de kevesen rendelkeznek ilyen szaktudással, vagy egyáltalán ilyen érdeklődéssel, ezért kereslet szerintem mindig van rá, és el lehet helyezkedni vele, mert nem telített.

Ezen kívül pirotechnikusnak, vagy tűzszerészethez tud elmenni az ember szerintem ilyen diplomával, utóbbinál előny lenne neked a katonai végzettség is.

Max. bruttó 300-400k-ra saccolnám a fizetést. Én biztos nem végezném el, többet érnél egy MSc-vel.

2017. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmi cégeknél lehet dolgozni vele szerintem

[link]

átlagos mérnökfizetés lehet

2017. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!