Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Köztisztviselőként (régebben:...

Köztisztviselőként (régebben: kormánytisztviselőként) dolgozók! Van különbség a bérezésben a főiskolai (BSc/BA), ill. az egyetemi (MSc, MA) végzettség között?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy fizetésnél meglátszik- e, hogy valaki továbbtanult- e még mesteren vagy nem. Vagy csak a középfokú (érettségivel rendelkező) és a felsőfokú (főiskola, egyetem) végzettség között van a bérezésnél különbség?

2018. jan. 1. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

"Köztisztviselőként (régebben: kormánytisztviselőként)"


Rosszul írtad a kérdést. Régebben köztisztviselőként és most kormánytisztviselőként.

2018. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs különbség, nekem is van MSc-m, nézd meg a Kttv.-t
2018. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondtam évekkel ezelőtt. Nem érte meg ottmaradni végzettséggel sem, a sulit is abbahagytam. Egy mindenki által lenézett és közutálatnak örvendő cégnél dolgozom, sokkal jobban keresek mint anno diplomával kerestem volna. Ettől függetlenül ismét belekezdtem a tanulásba, de csak mert nekem fontos, hogy elérjem ezt a célom is.
2018. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: A NAV-ról beszélsz?
2018. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Valszeg a kincstárról, ott a legrosszabbak a fizetések a Kttv-esek esetében.
2018. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nyelvvizsga-pótlék kormánytisztviselőként jár egyébként? Kb. mekkora összeg ez 2 középfokú nyelvvizsga (angol, német) esetében?
2018. jan. 1. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
A bnőm kincstáros, 5 éve dolgozok ott, 30 éves, nincs nagy alapfizuja, brutto 215.000 plusz cafeteria, de van ruhapénz 150e, plusz bözsi összesen 300e, most csak úgy kaptak a 2 ünnep között 125e. Illetve neki van jutaléka. Tavaly megkapta 6 havi fizetését..., az ideit még nem tudom.
2018. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves másik 77%-os!


Pontosan ugyanezeket kaptam én is. 😀 A cullang jó, de jobb lenne 400br.

2018. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon birom a barátnőmet, de kicsit sok ez a fizetés vidéken szerintem, ahhoz viszonyítva, hogy egyáltalán nem beszél már idegen nyelvet, nem is kell használnia.., illetve valljuk meg nem kell belehalni az ottani munkába... kiszámíolta, ha mindent összead nettó 300et keres. Egy jobb multinál nem keresel ennyit, szóval nem kell szerintem sanálni az ott dolgozókat, akik eléggé kivoltam, h a 2018as fizuemelés tolódik.
2018. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kivoltak
2018. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!