Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaliforniában meg lehet lenni...

Kaliforniában meg lehet lenni havi 450 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Vagy legjobb esetben 500 000-ből...


Ez ott mire elég? Éppen, hogy életben lehet belőle maradni, vagy akár félre is lehet tenni egy keveset?



2018. jan. 2. 18:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, utolsónak is nagyon!

Közben bővebben bele ástam magam és úgy nézki, hogy 1600$-nál többet tutira nem kell majd költenem...

De azért még 1x köszi, mindenkinek ment a pont!

2018. jan. 3. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogy hol és milyen igényekkel. San franciscóban vannak kiadó szobák 300e ft felett mig két óra vezetésre ki a pusztaságba 200 ért teljes kertesházat bérelsz.


én magam fekete/mexikói városban laktam. Kb én voltam az egyedüli fehérember az utcában és még igy is fizettem 200e feletti albérletet egy kicsi szobáért.


De ismerek kinnt olyanokat akik lakókocsit vettek pár ezer dollárért és ingyen laknak az ismerősük telkén.


Szobát is oszthatsz, de ahogy telnek az évek ez egyre idegesitöbb tud lenni.


Vagy keress sokat, vagy légy kreativ.

2018. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!