Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb munka amit...

Mi a legjobb munka amit érettségivel el tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe mennék barátnőmmel, annak a fenntartásához kéne. Heti 1x mennék esti iskolába.

Érettségim van illetve angol és német közép nyelvvizsgám.

Budapesti vagyok ha az számít.



2018. jan. 2. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

van több pénztáros ismerősöm.

az aldiban van a legmagasabb fizujuk,van olyan áruház ahol 300 brutó,a spárban meg 220 körül.

szóval a próba idő után simán megvan a 150 nettó.

csak ilyen helyeken nagyon gyorsan el kell kapnod a fonalat,mert ha nem pörögsz fel és nem tanulod be a kódokat,vagy zombulsz,ügyetlenkedsz akkor gyorsan kivágnak.

2018. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
*t
2018. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Ooo ha egy aldis penztarosnak 300 nezto a fizetese, akkor tobbet nem sajnalom oket ;D
2018. jan. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
bruttó 300 és nem minden helyen,csak ahol lasszóval kell fogni dolgozókat.
2018. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Milyen szintű a német nyelvtudásod? It helpdesken dolgozom, call centeres meló, az it része nem vészes. Folyamatosan keresünk embert, munka van, a fizu annál több, amit írtál. Viszont nekünk németből kell a felsőfok. Angolból elég a középfok. Nyelvvizsga nem lényeg, a nyelvtudás kell, nyelvi telefonos interjú az első kör. Ha úgy gondolod, hogy tényleg jól beszélsz németül, írj rám priviben. Komolyan.
2018. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
31%

Elado, pl Pepcoban, sok helyen keresik

Netto 120000 +bonusz! Abbol mar lehet attol fugg baratnod is keres e ekoruli osszeget :)

Pepcos dolgozo

2018. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

"Netto 120000 +bonusz!"


Ez lenne az álomfizetés? Basszus lassan kiderül, hogy a lesajnált egészségügyesek jobban keresnek mint itt sokan.

2018. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
71%

Kedves 17!

Nem ertem a problemadat. Nem nem ez az alom fizetesem de 19evesen suli mellett ugy gondolom, hogy igen is ez jo osszeg ahhoz kepest, hogy tescoban meg itt ott minimalbert kapnak, de kerlek arra valaszolj amit a kerdezo kitett, ne arra ami egy tanacs vagy megoldas lehet a kerdezonek..

2018. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%

Ez a baj, hogy nem érted, mondjuk akkor be se írtad volna a "fantasztikus" ajánlatod (ha idézőjelbe teszünk valamit az azt jelenti kedveském, hogy az ellenkezőjét értjük alatta, csak segítek)

ugyanis a kérdező külön írja, hogy nettó 150 fölött érdeklik dolgok, és nem nappalin jár, hanem heti egyszer estin, tehát teljes munkaidős érdekli.


Annak meg a 120 ezer nettó főleg Pesten nagyon rossz.

Így már érthető?


Tehát te beírtál valamit, ami nem válasz a kérdésre, én pedig kigúnyoltam, a butaságod, de te nem értetted meg...

2018. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

suli mellett kezdtem telekomnál, igaz csak 1 tárgyam maradt+szakdoga


nettó 200 alatt sose kaptam, a legjobb 400 volt


(ekkor még csak érettségim volt)

2018. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!