Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkavallalas iskola helyett?

Munkavallalas iskola helyett?

Figyelt kérdés

Szuleim sajnos meghaltak, igy a nagymamammal elek aki nem nagyon keres jol, nem varhatom el tole,hogy eltartson, igy azon gondolkodtam,hogy az iskolat befejezem, es elkezdek dolgozni.

Ha valaki tudna segiteni, hogy iskola helyett hol tudnek dolgozni, viszonylag jo fizetessel ?

U:i: Jelenleg ma lettem 19 eves.



2018. jan. 4. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen iskolát végeztél el.

Azért 1 szakma legalább kellene, mert később bánni fogod, és nehezebb lesz suliba járnod.

És árvaellátást is addig kapsz, amíg nappalin tanulsz.

2018. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Mi a cél? (pl. sokat akarsz keresni és minél jobb életszínvonalon élni és emiatt vállalod, hogy keményen dolgozol vagy beéred kevesebbel is és akkor egy lazább munkahelyed van)


Fiatalként játszat akár valamilyen szakma kitanulása is, esetleg munka mellett tanulni levelezőn ha értelmiségi munkára vágysz.

2018. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

Miért nem dolgozol a suli mellett diákmunkát?

Mi is szegények vagyunk. A veled egyidős fiam a nyár óta majdnem összekereste a jogsira valót így(250k).

Igaz,"ráment" a nyara,az öszi szünete,most a karácsony,és a szilveszteris,és minimálisan jutott szórakozásra is pénz.

2018. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:)

Jelenleg 11.-es vagyok.

Sajnos iskola mellett eleg nehez lenne a diakmunka, mivel este 6ra erek haza es utana megyek edzeni.

Szemelyi edzo szivesen lennek, csak az egesz orszag tele van edzokkel, igy nehez lenne befutni sajnos.

2018. jan. 8. 01:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezert gondolkodtam suli helyett barmifele munkan, mert kesobb estin betudon fejezni a sulit, csak ebbol a helyzetbol kiakarok valahogy maszni
2018. jan. 8. 01:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem,nem,nem!

Ha egyszer abbahagyod,soha(vagy csak nagyon nehezen)fogod folytatni!!!

Egy frászt estin!

Maradj nappalin...és ha más nincs--szombat vasárnap meló-egy tizest min. össze lehet szedni,de inkább többet.

Az én fiam 13-s(Szeged~Déri)

2018. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!