Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találtam Amerikában munkát de...

Oros Zsolt kérdése:

Találtam Amerikában munkát de az nekem nem jó szóval hogyan keressek rá az amerikai munkára? Hogy több lehetőséget is kidobjon

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy ..
2018. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire szakképzett a munkakör? Ha az államokban talalnak helyedre embert vagy Dél Amerikából akkor feltoltik azzal.


Inkább magyar származású munkaadót keress kint, akit érdekelhetsz.Esad meghívást. Egyéb esetben közel esélytelen legálisan.


Egy sráccal talalkoztam az ielts nyelvteszten a vizumhoz.


Ő Ausztráliába jutott ki így, meghívó levéllel.

2018. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ugye tidjátok hogy szinte minden magyar úgy dolgozik kint hogy sima esta vízummal ami 3 hónapra szól és azt hosszabítják vagy kérvényeznek egy hosszabb idejű vízumot meg amúgy is az angolom nagyon jó társalgási szintű és nem kell raknom semmilyen nyelvvizsgát mert nem irodai munkás lennék.

De amúgysem ezt kérdeztem szóval nem os értem hogy ez hogy jön ide én teljesen tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal mert a nagybátyám kint élt 1 évet aztán haza jött....de nagyon elkalandoztam a kérdéstől szóval ha valaki tud a kérdésemre választ adni NORMÁLISAT akkor köszönöm

2018. jan. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!