Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » WISH-en tudok fizetni Magyaror...

WISH-en tudok fizetni Magyarországi Takarék Szövetkezet kártyával?

Figyelt kérdés

A jól ismert magyarországi takarékszövetkezeti kártyával tudok fizetni a WISH-en??????

FONTOS!!!!



#kártya #wish #takarékkártya
2018. jan. 5. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sot, Erzsebet-utalvannyal is...
2018. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban?
2018. jan. 5. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van Mastercard alapú kártyád vagy hozzátudod csatolni PayPal-hoz akkor igen. Egyébként nem tudom pontosan a takaréknál mi van, de van egy munkatársnőm aki takarék bankra kapja a fizetését és mastercardalapú kártyája van, ő azzal tud fizetni wishen.
2018. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi az a MasterCard kártya?

Mi számít annak?

Nincs OTP bank kártyám,nem vagyok hiteles.

2018. jan. 5. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Internetes vásárlásra használható bankkártyával lehet fizetni. Hogy a Magyarországi Takarék Szövetkezet kártya mi a lópikula, azt nem tudom, de legegyszerűbb, ha a kért adatokhoz beírod a számokat, aztán majd kiírja az oldal, hogy elfogadja-e a kártyát vagy sem. Nem tudom, mit kell ezen parázni! A fizetésnél kipróbálod, ha működik, hurrá! Ha nem működik, akkor meg nem. Megkaptad a választ.
2018. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MasterCard kártyának a MasterCard kártya számít. Rá van írva, hogy MasterCard.


Ezt a nincs OTP kártyám, nem vagyok hiteles dolgodat nem tudom értelmezni.


És amúgy mi az a Magyarországi Takarék Szövetkezet kártya? Soha életemben nem hallottam még ilyenről. Boltban tudsz vele fizetni?

2018. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kártyán milyen logó van?

Mastercard, Visa vagy Maestro?


Melyik takarékszövetkezet?


A jól ismertet nem értem.

2018. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!