Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tud egy fiatal fiú...

Hogyan tud egy fiatal fiú vezető beosztásba kerülni?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, becsülöm érte meg felnézek rá. Ötletek? Ügyes egyébként.
2018. jan. 6. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves? Mi a szakmája? Milyen vezető?
2018. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Húszas évei közepén jár, a szakmáját nem tudom, csak azt, hogy a cégnél ő a 2. ember.
2018. jan. 6. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ő az 1. ember fia.
2018. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az szerintem összeférhetetlen. Mindegy is, büszke vagyok rá. 😍
2018. jan. 6. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Vagy ő az ismerős ismerőse, valakinek a valakije, vagy csak véletlen. Hiány van, nem volt ott megfelelő ember, szimpatikus volt, talpraesettnek, hozzáértőnek vélték, láttak benne jövőt és bizalmat szavaztak neki, megtették annak aki, ami.


Én is ismertem valakit (csaj), volt egy sima érettségije, meg egy 7 hónapos talpaló tanfolyama. Besírta magát a munkahelyre, a gyerekével, arcra bejött a vezetőségnek, na gondolták a 24 éves anyuka, akkor toljuk, nyomjuk az égig. Ő az egyik osztály részlegvezetője egy üzletláncnál, 2 év ott eltöltött munkaviszonnyal.

2018. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
* gyakorlata , munkaviszonya nem volt ezelőtt, mivel babázott, illetve képzettség, végzettség híján nem alkalmazták boltokban.
2018. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Seggnyalásban már jó vagy nála, ahogy elnézlek. Komoly összeget tennék rá, hogy csaj vagy, és lazán betérdelnél főni elé.
2018. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a beosztottja és soha nem is leszek / lennék az, más helyen mozgunk. Nem kell rögtön rosszindulatú megjegyzéseket tenni. Igen, szimpatikus, de nem fogunk semmilyen tekintetben közel kerülni egymáshoz.
2018. jan. 7. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Valakinek az ismerőse\rokona, esetleg nagyon szimpatikus volt. Az előző munkahelyemen volt egy fiatal srác, a diplomája megszerzése után dolgozott egy évet ügyintézőként, majd magasabban megüresedett egy hely, amit megpályázott, felvették. 2 éve van a cégnél, azóta ő az egyik kisebb leányvállalat ügyvezetője, illetve az anyacégnél csoportvezető beosztásba léptették elő az osztályon.
2018. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennek a fiúnak nincs diplomája, de nem is az számít, ha rátermett.
2018. jan. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!