Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elgondolkoztam hogy legyek-e...

Elgondolkoztam hogy legyek-e tűzoltó?! ↓↓↓↓↓↓

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy milyen is ez a tűzoltóság, kérlek írjatok pár dolgot róla :-) Lehet ez pozitív illetve negatív formában is :-)

2018. jan. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tériszony kizárva, Ha azt hiszed hogy a laktanyában ücsörögsz, akkor tévedsz, ugyanis a balesetekhez is ki kell menni. Emberi maradványokat láttok, ezeket mind bírni kell.
2018. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Parancs uralom , kiadják hogy mi a teendő azt végre kell hajtani . Tarló égés esetén folyamatosan kint kell lenni ,ez több nap is lehet . Az buli 35 fok kint a tűz is éget a szerkóban meg izzadsz . A mobil be van kapcsolva 0-24ig .
2018. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy hivatás, csak akkor érdemes csinálni, ha neked mindenképpen ez az álmod. Ha csak valami melót akarsz, akkor felejtős, mert ahogy írták előttem, kemény dolog, és elhivatottság nélkül nem fog menni..
2018. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mennyit keresnek havomta? Úgy tudom hogy 130 marad a szamlak befizetese utan
2018. jan. 7. 22:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul mondtam, brutto 130ezret keresnek
2018. jan. 7. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A bruttó 130 elég karcsú, mert 86.450 Ft a nettója...
2018. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!