Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy rendezvénysz...

Mennyit keres egy rendezvényszervező?

Figyelt kérdés

Konkrétan a DayHoliday nevű cég érdekelne

Van valakinek kapcsolata azzal a céggel esetleg, és meg tudná mondani mennyi a keresetük?

Mert ma pályaorientációs nap volt, és ez a foglalkozás engem nagyon megfogott csak arról nem beszéltek hogy mennyi a havi nettó fizetés.. yo nyilván nem azért jöttek, de azért ez is egy fontos tényező.. nem is igazán érdekelt, csak a szüleim mondták hogy nézzek utána.. rákerestem és az egyik cégnél 139ezer volt kiírva.. és akármennyire is egy álommunka számomra, ez eléggé megrémített, hogy 2 év után nem keresnek 200at.. és hogy ez a DayHoliday-nél hogy van?

Azért pont ez érdekelne, mert láttam hogy a hölgy úgy volt felöltözve amit 140es havi keresettel nem engedhetne meg magának.. hacsaknem egy anyagilag igencsak támogató családja/férje van..

Előre is köszönöm a válaszokat🙂



2018. jan. 18. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"a DayHoliday nevű cég érdekelne"


Mint magad is írtad: CÉG

A cégek vállalkozásként működnek - a vállalkozóknak pont az a fő ismérvük, hogy általában nem lehet stabil, hónapról hónapra biztos bevételről beszélni (kivéve rendszeres megbízási szerződések)


Egy cégben vannak tulajdonosok - ők nyilván több bevétellel rendelkeznek, tőkeerősebbek és vannak alkalmazottak, akik a munka javát végzik.

Igen, könnyen elképzelhető, hogy egy alkalmazott csak 140 ezret kap havonta.


[link]

2018. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm🙂
2018. jan. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!