Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress termék visszaküldés?

Aliexpress termék visszaküldés?

Figyelt kérdés

Rendeltem 3 kisruhát az Ali-tól, 3 különböző méretben. Ezek ilyen kb. térdig érő kis ruhák kellett volna, hogy legyenek. Na már most, mikor megkaptam, akkor láttam, hogy még a legnagyobb méret is akkora, mint egy póló. Még csak véletlenül sem ruha hosszúságú, borzalmasan el van szabva, hordhatatlan!

Írtam az eladónak, hogy mi a helyzet, de azóta sem válaszolt! Írtam még egyszer, semmi...

Vissza akarom kapni a pénzemet, de amikor rámegyek az Open Dispute-ra, azt írja ki a Full refund-nál, hogy ha vissza szeretném küldeni a terméket, nekem kell fizetni a postát. Ez igaz? Akkor is, ha az ő hibájuk?

És hova kell ilyenkor küldeni????? És az Ali honnan tudja meg, hogy én visszaküldtem? És vissza kell adnia a pénzt?

Valaki segítsen légyszi!!!

Köszönöm! :-)



2014. nov. 16. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
belinkeled a terméket?
2014. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Minden netes rendelésnél TERMÉSZETES, hogy neked kell önköltségen visszaküldened a terméket.


Oda kell visszaküldeni, ahonnan jött. Nyitsz egy disupute-ot és majd az eladó megírja, ugyanis te itt ELADÓKTÓL vásárolsz, az ALI csak egy felület.

A feladást igazoló rakszámot kell az ALInak megadni, amint nyomon tudják követni, hogy valóban feladtad a terméket.


Visszaadni akkor fogják a pénzt, ha elfogadják a reklamációdat. Ehhez kérni fognak bizonyítékot (pl. fotó a termékről, arról, hogy hibás a méret - pl. centit raksz mellé mikor fotózod).

2014. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!