Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar állatorvosi diplomával...

Magyar állatorvosi diplomával el lehet helyezkedni külföldön is?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2018. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova szeretnél menni. Jelenleg ha jól tudom, akkor európai akkreditáltsága van a hazai egyetemnek, de remélhetőleg hamarosan Amerikában is el fogják fogadni.
2018. jan. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mely országokban fogadják el... Esetleg valami linket tudtok?


Mondjuk, ha egész európában, akkor az már eleve nagyon kellemes meglepetés. Nem gondoltam volna.


U.S.A meg igazából mind1, hiszen szerintem akkor sem lenne túl sok esély munkavállalói vízumra...

2018. jan. 30. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én németországi állatorvosom is magyar egyetemre járt, tud is magyarul káromkodni.
2018. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
EU-ban érvenyes és azon dolgozik az egyetem, hogy Amerikában is az legyen.
2018. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honosítani kell kint a diplomát, legalábbis Németországba.
2018. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!