Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért adnak meg ilyen lehetetl...

Miért adnak meg ilyen lehetetlen jelentkezési feltételeket egy takarítói állásnál?

Figyelt kérdés

Munkakör: Takarító

feltételek:

Tisztítás technológiai bizonyítvány

Bejelentett budapesti lakcím

Higiénikus megjelenés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal


Munkaerőhiány van?



2018. febr. 3. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mi is a lehetetlen? A higiénikus megjelenés vagy a bp-i lakcím vagy az OKJ-s tanfolyam?!
2018. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindhárom, plusz a fényképes önéletrajz is az. Hogy várhatják el egy takarítótól, hogy el tudja küldeni e-mailben?
2018. febr. 3. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Megkér valakit.


Másrészt én se vennék fel ápolatlan, koszos, büdös nőt.

2018. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
AKi nem félanalfabéta az 2018-ban tud írni egy e-mailt...
2018. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs, de az alapvető értékrendeddel valami nagyon nincs rendben, ha foglalkozás alapján ilyen durván kategorizálsz embereket.
2018. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért az elvárt képzettség tényleg besza-behu. Mindez nyilván (csökkentett?) minimálbérért, természetesen.
2018. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A bejelentett budapesti lakcím is az.
2018. febr. 4. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha budapesti a munka, akkor nem feltétlenül lehetetlen elvárás a bejelentett lakcím: nálunk a suliban volt egy takarító csaj, vidékről járt be (hozzáteszem, semmi bajom nem volt vele, sőt, kedveltem), sokszor késett a vonata, ezzel szemben viszont mindig korábban ment el, hogy elérje az ekkor és akkor menő vonatát. Szóval lehet, hogy ezt akarják kiszűrni a pesti címmel.

És miért lehetetlen feltételek? Erkölcsit még nem is kértek :-)

2018. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
A bejarast akarjak meguszni, nem a kesest. :)
2018. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, telefonos ügyfélszolgálatos munkákhoz is kérnek fényképet, ahol pedig egy ügyfél sem lát.

Gondolom úgy vannak vele, hogy a takarító a cég arculatához tartozik, és ezért akarják, hogy jó megjelenésű legyen. A bizonyítvány, higiénia nem túlzó elvárás, a bejelentett budapesti címmel meg el akarják kerülni, hogy fizetniük kelljen a bejárás költségét.


Ha a technikai oldallal van gondod, keress egy fotót, amit rólad csináltak és vállalhatóan nézel ki rajta, tedd fel a gépre vagy küldesd el magadnak, majd vágd ki paintben, hogy csak az arcod legyen rajta és illeszd rá az önéletrajzra. Küldtem már így képet, mert nem volt más, nem okozott gondot a munkáltatónak, hogy nem műtermi fotót küldtem, pedig én is aggódtam rajta.

2018. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!