Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldi dolgozók/ ex dolgozók!...

Aldi dolgozók/ ex dolgozók! Leírnátok a tapasztalataitokat a munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én most fogok kezdeni az egyik fővárosi Aldiban (nem tudom ez mennyire szàmit a pörgés szempontjàbòl). Még soha sem kasszàztam, egyàltalàn nem értek hozzà és aggódom, hogy béna leszek. Ugye több fázisú a munkakör, ezt mennyire lehet bírni? Dohànyzò szünet van? Stressz helyzetekben sajnos hozzànyulok a cigihez. Fizikai munkàt végeztem előtte is és örülök, hogy végre van ùj munkahelyem. Csak az eddigi rossz vélemények megijesztettek amiket itt olvastam. A kasszàt könnyű kezelni? Egyenlőre ennyi kérdésem volna^^

2018. febr. 6. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem jon mas valasz akkor te majd meselj a tapasztalataidrol. En is probalkozni akarok ott, de ezektol a dolgoktol ugy nem felek amiket leirtal.
2018. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsés vagy hogy felvettek az Aldiba,engem 20év gyakorlattal nem vettek fel.Érdekekesnek tartom ,ezt,hogy inkàbb teljesen gyakorlatlanokat àllitanak kasszàba.Amúgy van hajtàs az aldiban,ha nem kasszàzol akkor màst kell csinàlni.
2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kedves kérdező mesélj milyen az Aldiba dolgozni? Én is pályáztam de még nem jeleztek vissza. Nagyon szerencsés vagy. :)
2018. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se jeleztek vissza, holott végzettségem, tapasztalatom van.
2018. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok:) Nagyon-nagyon jòl ment a kasszàzàs, egyszer sem mentem minuszba és nehéz volt az àrupakolàs, de mindent csinàltam. Szerettem csinàlni, és kedves voltam és a vàsàrlòk 95 %-a is. Viszont 3 hétnél nem bìrtam tovàbb. Nem vagyok túl érzékeny, de az első napomtòl kezdve sìrtam hazafelé menet. Nagyon rossz kollégàkat kaptam. Hàrman folyamatosan megalàztak a vàsàrlòk előtt is...a többiek parasztok voltak szimplàn. Kivéve 2-3 embert, de ők alig voltak velem egy műszakban. Szòval gondolom nem minden Aldi ilyen, csak én estem bele pont ebbe.. Soha többet nem akarom átélni azokat a napokat. :D szerencsére egyből talàltam màsik munkahelyet. Senkit nem szeretnék elrettenteni, de sajnos pozitívum nincs szàmomra azon kívűl, hogy tényleg jòl ment a munka. Mindenkinek sok sikert kívànok! :)
2018. júl. 10. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!