Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én nyelvi osztályba járok...

Ha én nyelvi osztályba járok és szeretnék fordítói munkát vállalni diákmunkába, akkor vállalhatnék ilyen munkát nyelvizsga nélkül?

Figyelt kérdés
10.-és vagyok.

2018. febr. 10. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha hirdetnek ilyen munkát és nem írják elvárásként a nyelvvizsgát akkor igen. Bár nem rosszindulatból, de nem hinném hogy bárhol középiskolásokat keresnének fordítói munkára.
2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb helyen biztos, hogy nem.
2018. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez is egy nagyon komoly szakma, ahová felsőfoknál magasabb nyelvtudás és fordítói végzettség kell, ami diplomához kötött. Nem hiszem, hogy bárki alkalmazna fordítóként egy középiskolást, kb. középfokú nyelvtudással.
2018. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy kpzelted? Maximum! középfok FELÉ járhatsz, természetesen fordítási munkát legálisan NEM fogsz kapni :)
2018. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Középiskolásként ne ilyen irányba menj, mert nálad sokkal képzettebb, tapasztaltabb emberekkel nem tudsz labdába rúgni. Még ha jó is a nyelvtudásod (1.5 év nyelvi osztály azért nem egy hihetetlen nagy alap), a korod miatt nem vesznek komolyan. Gondolom olyan 15-16 éves lehetsz, ha a korod engedi, inkább diákmunkán gondolkozz.

Voltam ugyanolyan helyzetben mint te sok éve, de rá kellett jönnöm hogy azért a tudást bővíteni kell még sokkal és ahogy öregszel az emberek is komolyabban vesznek (pl. végzős középiskolásként vagy egyetemistaként már tudsz magántanítani fiatalabbakat)

2018. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
DiákmunkábaN, már itt elbuktál.
2018. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!