Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerű alkalmi munkára...

Egyszerű alkalmi munkára (fűnyírás, favágás, gödör ásás) mennyi óradíjat szoktak, illik adni?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk Marika néni szól a szomszéd Józsinak, hogy "Józsikám, vágd már össze a fát!"


Szóval ilyen, szakképzettséget nem igénylő, alkalmi, nem bejelentett munkára mennyi óradíjat szoktak, illik adni, hogy úgy mindenki boldog legyen, és jól járjon?


Telektakarításra keresek embert, és hát... sokmindennel találkoztam, az "Én egy ezrest meg egy doboz cigit szoktam adni 4 órára." (és van 3 embere)

És akinél én érdeklődtem: "Kétezres óradíj alatt fel sem kelek."


2018. febr. 12. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát aki elmegy egy ezresèrt meg egy doboz cigièrt dolgozni az már a nagyon alja ember(nem akarok senkit leszólni)De ott ne várjon senki "minösègi" munkát.A tapasztalatom az hogy a legutolsó kocsmatöltelèk sem áll fel a kisfrőccse mellöl min napi 5000-ft+kaja,pia,persze ez megint egy releváns kèrdès hol- honnan milyen megyèböl keresel embert még mi az elvègzendő munka,mert nem mindegy hogy füvet kell gereblyèzni amihez elvileg nem kell szaktudás,vagy fát kell vágni amihez esetleg viszi "szaki" a gèpet ès ott azèrt oda is kell figyelni hogy ne legyen baleset belőle..
2018. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!