Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha csak írásbeli vagy szóbeli...

Ha csak írásbeli vagy szóbeli nyelvvizsgám van, az gáz az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

Azt hihetik, hogy azért nem komplex, mert a másik fele nem sikerült. De én direkt csak írásbelire mentem.

Meg akár egy sikertelen középfok is jobb mint a semmi nem?



2018. febr. 16. 16:29
 1/4 anonim válasza:
Gáznak nem gáz, kérdés, hogy elfogadják-e. Olyan nincs, higy csak félig van nyelvvizsgád (a cégek szemében), vagy van vagy nincs. Különben valahogy elmondod nekik akkor okés lehet.
2018. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sehol sem nyelvvizsgát kértek, hanem valamilyen szintű nyelvtudást. A tesztjeim, beszélgetéseim jól sikerültek, már ahol kérték, sokszor kb. a takarítónői álláshoz kiírják, hogy angol kell hozzá - szűrőnek, ide max. az eligazításon kívül mihez kellene? Külföldi hipó címkéjét olvasni?

A közszférában szeretik a papírokat, de ott amikre jelentkeztem nem kellett nyelvtudás.

2018. febr. 16. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl nem a nyelvvizsgámat szoktam beleírni, hanem a nyelvtudásom szintjét. Két nyelvből is középfokúm van, mégis mindkét nyelven tárgyalóképesen beszélek. A legtöbb munkáltatót nem a papír érdekli, hanem a tudásod.
2018. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem a nyelvvizsgát írom az önéletrajzomba, hanem a nyelvtudásom szintjét. A munkáltatót úgyis az érdekli, eddig egyetlen egyszer sem kérték számon, hogy vizsgáztam-e belőle. Mostani munkahelyemen kizárólag angolul kommunikálunk egymással, mivel a legtöbben nem is magyarok, de senkit nem érdekelt, hogy van-e papírom róla.
2018. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!