Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud véleményt, illetve...

Valaki tud véleményt, illetve tapasztalatot mondani az origo nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Márciusban megyek, és érdekelne olyan emberek tapasztalata, aki már túlesett rajta. Mennyire nehéz az olvasott szövegértés, és a szóbeli vizsgán mennyire szigorúak a vizsgáztatók?

2018. febr. 11. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szinten, melyik helyszínen?
2018. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
B2 komplex, angol, Pécs
2018. febr. 11. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Én angol origo b2 komplexet tettem, és elsőre sikerült. Megvagyok elégedve teljesen az ORIGO nyelvvizsgával, korábban BME-n voltam és az nem sikerült.


A szóbeli: Szerintem egyáltalán nem szigorúak! De lehet, hogy ez helyfüggő. (Én Győrben voltam) Kedvesek, segítőkészek voltak, egy úr vizsgáztatott - és láttam az egész szóbeli alatt hogy ő azon van, h minél több pontom legyen.bÁltalános beszélgetés után rátértünk a témára. Időjárás volt a beszélgetés meg Magyarországról kellett beszélnem. A kép az vacsora volt (a másik képen egy nő volt biciklivel egy hídon), itt rátértem az ünnepekre is, meg különféle ételekről beszéltem.

A párbeszéd meg külföldi barát jön Magyarországra, és a Balatonon fog hajózni de én nem tudok a hajózásról semmit, de megkérdezem a barátomat hogy segítsen.


Lazán kezeltem a helyzetet, természetes voltam nem játszottam meg magam. Mosolyogtam, mindenre válaszoltam és ami eszembejutott azt daráltam.


Az írásbeli is nagyon tetszett. Érhető volt a szöveg és elegendő volt az idő. A szöveg ázsiai és afrikai elefántok összehasonlítása volt, a behelyettesítős a mai túlzott elektronika és telefonhasználatról szólt, a fordítás hogy visszavezetik a főzőórákat a brit iskolákba, levelet egy külföldi barátomnak írtam, hogy elvesztettem egy tárgyat ami fontos volt nekem. A vélemény pedig: A gyorséttermi ételek nem mindig egészségtelenek. Ez volt az állítás.


Sok sikert, én januárban voltam.

2018. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a nyelvvizsga melyik részén lehet használni szótárat?
2018. febr. 11. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az írásbelin, végig.
2018. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!