Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs 800-1000 Ft-os...

Akinek nincs 800-1000 Ft-os nettó órabére az rosszul keres?

Figyelt kérdés

Mi az az órabér a fővárosban,megyeszékhelyen,vidéken amiből már meg lehet élni tisztességgel?


Neked mire kell, hogy fuss a fizetésből, hogy tisztességesnek véld?



2018. febr. 19. 08:42
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
A 800-1000 se túl sok...
2018. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem targoncásként bruttó 1038Ft az órabérem ami a garantált bérminimum.

Vidéken ez van ezt kell szeretni.

2018. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon rossz kérdés. Ha itt kérdezed, mindenki rá fogja vágni, hogy a nettó 2500 forint is kevés, a valóság meg hát nagyon nem ezt mutatja.
2018. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

A "rosszul keres" az egy annyira szubjektiv meghatarozas, hogy szinte megvalaszolhatatlan a kerdesed.

Attol fugg, hogy mik az igenyeid, milyenek a korulmenyeid. Teszem azt van-e sajat lakas? Akarsz-e sajat lakast? Van-e autod? Lesz-e gyerek? Ha igen, mennyi? Akarsz-e evente nyaralni? Ha igen, hova? Mert pl. ha van lakasod, nyaralni sem akarsz, meg felretenni sem es mondjuk utalod a fine dining kajakat, gyereket sem akarsz soha, akkor jo az 1000-es oraber. Szoval ezt neked kell tudni. Most lehet mondani egy tok altalanos valaszt, aztan idejonnek az olyanok, mint en, akik szeretnek evi 2x nyaralni (fene a pofam), lakastakrekjuk van, evente 1-2 el akarnak menni wellnessbe a parjukkal, szeretik a steak-et, lazacot, sportolnak es lakashitelt fizetnek es akkor en azt fogom mondani, hogy igen, az 1000ft-os oraber az rossz. De mint mondtam, ez tok relativ.

En ezekre mindig ugy probalok valaszt talalni, hogy mi az az osszeg, amibol nem tudsz felretenni ugyan, de nem halsz ehen (havi 40k), be tudsz fizetni minden szamlat (30k) es egy atlag alberletet ki tudsz fizetni (80-120k) es esetleg neha tudsz venni magadnak 1-2 ruhat. Az meg ugy nagyjabol pont ez az osszeg, ha videki vagy es jo aron fogtal ki alberletet, alacsony rezsivel. Pestre szamolj ra kb +20%-ot az oraberedre. De persze ha van egy parod es ketten vagytok ugyanilyen fizuval, akkor mar jok vagytok. :)

2018. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2420 Ft, és nem gondolom, hogy rosszul keresnék.

Jó, biztos vannak szép számmal, akik hasonló munkákért akár a dupláját is megkapják, de én nem vagyok telhetetlen.

Tudnék mit kezdeni a duplájával is, nem mondom, de ebből is jól el lehet már lenni azért.

32/F

2018. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!