Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Módosíthatok utólag fizetési...

Módosíthatok utólag fizetési igényt? Lent

Figyelt kérdés

A minap felhívtak egy cégtől ahova leadtam az önéletrajzom. Teljesen váratlanul ért, az meg végképp hogy egy gyors interjú után már fizetési igényt is kérdeztek. Én meg benyögtem az első összeget ami felböffent (sőt még féltem is hogy sokat mondok mert szeretném ezt a melót). Végül behívtak egy személyes interjúra is hamarosan megyek. Az a baj hogy azóta rájöttem hogy kb 50ezer forinttal magasabb összeget kellett volna mondanom... már így utólag rendesen utána nézve a dolgoknak tudom :/

Ilyenkor mit lehet tenni? Nem szeretnék hülyét csinálni magamból sem belőlük hogy a telefonba még ezt mondtam személyesen meg már 50ezerrel többet. De közben meg simán kérhetnék annyit.


2018. febr. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondhatsz többet. Max ha sokallják, akkor nem vesznek fel. ennyi.

Ha nem is hülyét csinálsz magadból, max azt mondják, hogy kicsit bizonytalan vagy. Ha egy vezetői pozícióra mész, akkor ott ez egy rossz pont az tuti.

2018. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Mindig ilyen lassú vagy?

Már beadtad az önéletrajzod oda ahonnan hívtak, de fizetési igény ötleted még nem volt? Csak úgy felböffent egy szám? Nagyon le vagy maradva öcsém...

Legközelebb légy felkészült.

A cégből is!

2018. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!