Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan gazdagodjunk meg közösen?

Hogyan gazdagodjunk meg közösen?

Figyelt kérdés
27 éves, főiskolát végzett, értelmes és nagyravágyó srác vagyok. Lassan 6 éve élek Ausztriában. A munkámban sikeres vagyok, perfektül beszélem a német nyelvet, és angol sem állít különösebb kihívás elé. Ennek megfelelően nincsenek anyagi problémáim, mégis többet akarok. Hogyan érhetnék el olyan további jövedelmet, amit a két ország közötti gazdasági különbségén alapszik? Számos ötletem volt/van már, mégis jól jönne, egy "profi", akivel kiaknázhatnánk egy-két lehetőséget. Az osztrák piac és a nyelv az én oldalamon van. Te mivel tudnál hozzájárulni? Várom az ötleteket akár privátban is, hogy együtt építsük a jövőnket.

2018. febr. 21. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem magyar oldal már? Vagy itt most menőztök, hogy ti is tudtok angolul, nem csak a kérdező?

Igen, én is tudok, és biztos sokan mások is, de sokan meg nem, szóval bunkóság.

2018. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Számos ötletem volt/van már, mégis jól jönne, egy "profi", akivel kiaknázhatnánk egy-két lehetőséget. Az osztrák piac és a nyelv az én oldalamon van. Te mivel tudnál hozzájárulni? Várom az ötleteket akár privátban is, hogy együtt építsük a jövőnket."


Ez így elég paradoxon.


Ha a piacot ismered és az a Te oldaladon áll, akkor miért nem lettek sikeresek egyedül is az ötleteid?!


Ha ismered az osztrák piacot, miért nem látod meg mire van igény?


Én inkább építem a magamét, igaz ebbe számos Eu tagállam mellett Ausztria is beletartozik közvetve, de nem vagyok nagyra vágyó, csak találni azért bőven piaci rést:-)

2018. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most volt a hírekben, h az élethű szexbabákra nagyon rákattantak a kuncsaftok. Gondolom ez Ausztriában is jó biznic lenne.
2018. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!