Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Br.2000 euro/hó fizetés egy...

Br.2000 euro/hó fizetés egy nagyobb német városban mire elég? Saját lakás nélkül.

Figyelt kérdés

Fogászati asszisztensi állásoknál hirdetnek ilyen fizetést, nagyobb német városokban, magyarokat is keresnek.

N23



2018. febr. 28. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lakás: 500 euro

Kaja: 400 euro.

+ egyéb...

2018. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne bazzzz, nekem 1996,5 euró az alap bruttóm gyári melósként. ilyen keveset fizet a fogászati asszisztens? :-O
2018. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen lakast lehet kapni havi 500 euroert?


Egy egyszemélyes albérlet ahol van saját fürdőszoba, nappali egyben a konyhával + egy kis hálószoba mennyi lenne rezsivel, mindennel együtt?


#2. ez alapbér, pótlékokkal 2500-3000 eurot ígérnek. Szerintem a puccos magánfogorvosok mellé az ottaniaknak tartogatják az asszisztensi helyeket. Itthon mondjuk netto 220 ezret keres egy fogászati asszisztens egy átlagos, de modern, jól felszerelt helyen.

2018. febr. 28. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor oda nagyon jó pótlékot adhatnak, mert 2000 nettója még 3-as adóosztályban is cirka 1600 euro...
2018. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ha megy a német akkor beköltöznék a határ mellé, és onnét járnék ki Ausztriába hasonló munka körbe.

Költségek kevesebbek, ekkora fizetésed meg ott is lehet.


1500 nettó német színvonalon nem sok. De ha ezt MO-n, mondjuk Sopronba költöd el akkor abból azért tovább nyújtozkodhatsz.

2018. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!