Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elszúrtam az állás interjút?

Elszúrtam az állás interjút?

Figyelt kérdés

Voltam egy állás interjún irodai munka lenne, adminisztráció, szkennelés, ügyfélpanaszok iktatása, faxolás, hangposta üzenetek hallgatása, nem írom le végig


Szóval voltak olyan kérdések, hogy mi okoz nekem stresszt az életben? a vezetés, majd mondtam később hogy én csak olyan munkát csinálok ahova nem kell jogsi (ez amúgy nem olyan, egy nagy cég)


kérdeztek még a sulis szakmai gyakorlatomról? mondtam, megmondom őszintén hogy ismerősöm leigazolta, nem kamuzok valami helyet. aztán később kifejtettem, hogy miért is nem a szakmámban akarok elhelyezkedni


mit jelent számomra a karrier? elsősorban a pénz jut eszembe a karrierről és emellett még a tudás, mert ez a 2 együtt jár


Igazából úgy 45 percig tartott kb, részletesen beszélt a munkáról


Nekem kérdezett az eddigi munkahelyeimről, meg mondta is hogy látja 2017-ben több helyen is dolgoztam, és mondtam hogy igen (gyári, nyomdai munkák) de ott nem láttam esélyt az előrelépésre, és rosszak voltak a munka körülmények, folyamatosan állni kell 12 órán keresztül.


a végén feltettem hülye kérdést, hogy mivel ez irodai meló, mennyire megengedett a borosta, mert nekem pl mindig kisebesedik az arcom borotválkozásnál, azt mondták hogy ha igényes akkor nem gond.


Aztán azt mondták a végén, hogy 2 héten belül értesítenek.



2018. márc. 1. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet (függ attól is, hogy lenne-e több jelölt és hogy ők milyenek).


Nem ez volt életed interjúja, de lehet, hogy ők is híján vannak jelentkezőkből.

2018. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Hát sztem ebből nem lesz pozitív válasz. Az a baj, hogy túl őszinte voltál.

A sulis szakmai gyakorlatodról inkább azt kellett volna mondani, hogy csináltad a munkát, de a gyakorlat közben jöttél rá, hogy nem szeretnél abban elhelyezkedni. Ezzel jobb színben tüntetted volna fel magad, mert legalább próbálkoztál.

Karrierről nem mondjuk, hogy pénz jut róla az eszünkbe. (Amúgy sztem kb. mindenkinek az amúgy, de a HR-esnek nem mondjuk ezt!) Inkább olyanokat, hogy fejlődési lehetőség blah, blah. A tudás az pozitív.

"ott nem láttam esélyt az előrelépésre" -- ez jó alapjáraton, de ennél a munkánál, nem ezt kellett volna mondanod, mert sztem ennél a munkánál se nagyon van lehetőség előrelépésre. Ez azért negatív, mert az interjúztató, azt gondolja, hogy pár hét múlva amikor nyilvánvalóvá válik, hogy ott ez a helyzet, lelépsz.

A borostás kérdés meg hát nem tudom, én lány vagyok, nem tudom hogy ítélhetik meg. Sztem itt olyanokat lehetett volna, hogy "várható-e következő kör a kiválasztási folyamatban" "hogy nézne ki egy átlagos napod" "Csapatban vagy egyedül kell főleg dolgozni" szóval ilyeneket.

2018. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Ez így bukta. Hacsak a többi jelölt el nem baxxa még nálad is jobban...
2018. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj igazat az interjún a cégek sem teszik hidd el. Mire az első heted letudod kiderülhetnek a kis ferdítések.
2018. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!