Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradnátok olyan helyen ahol...

Maradnátok olyan helyen ahol évek óta nem volt emelés be lett ígérve 18 januárra de nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

Maradnátok? Évek óta ígérgetnek de egy fillért nem emeltek, majd KONKRÉT ígéretet tettek hogy 18. jan 1-től 25%-os emelés. Nem lett belőle semmi, 1 fillér se, és már jan és feb fizetés megjött.Állítólag majd júniusban lesz emelés de ezek után ki az a hülye aki elhiszi.


Maradnátok?


2018. márc. 3. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van máshova menni, ahol fizetnének ennél többet, akkor nyilván nem maradnék.
2018. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert már többen felmondtak emiatt (10 felett) és kettőről biztosan tudom, hogy nincs nekik más de úgy felkúrták magukat ezen az átverésen hogy anyázva távoztak.

Szóval van aki érzelmi okból (k****va anyád alapon...) mond fel.

2018. márc. 3. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én lennék a harmadik aki így anyázva mond fel.
2018. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van annyi tartalékom, amiből akár egy évig is megélek, felmondanék. Éppen azért jó tartalékot gyűjteni, hogy ne legyek kiszolgáltatva a munkáltatómnak. Meg azért képzem magam folyamatosan, hogy ne a semmire akarjak fizetésemelést kérni.
2018. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Mivel van annyi tartalékom, amiből akár egy évig is megélek, felmondanék"


Annyi nekem is van bőven, de ez hogy jön ide.

Nekem a felmondás kb akkor jöhet szóba és csakis akkor ha lesz másik hely, ráadásul ennél jobb. Ha csak ilyen mint ez akkor oda minek menjek.

2018. márc. 4. 08:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azért, mert ha van fél-egy évnyi tartalékom, akkor felmondhatok amikor csak akarok, akkor is, ha nincs biztos új munkahely. Ennyi idő alatt fogok találni másikat, és addig is van miből megélni (ami különösen akkor nagy felelősség, ha gyerekeket is eltartok). Ha nincs tartalékom, akkor sokkal kisebb a mozgásterem, akármennyire rémes a munkahely, muszáj kitartani addig, amíg másik helyet nem találok.


Szóval szerintem nagyon is számít ez.

2018. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt eljátszották már az előző munkahelyemen aztán csodálkoztak mikor felmondtam!
2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"aztán csodálkoztak mikor felmondtam!"


De naiv vagy. Nem csodálkoztak azok be volt ott is ahogy itt is kalkulálva hogy az emberek egy része elmegy.

Kicsi halak távozása senkit se érdekel, majd jön másik.

2018. márc. 4. 12:58
 9/10 anonim válasza:
Ha mindenre olyan jól tudod a választ, hogy még le is ugatod a válaszolókat, akkor minek kérdezel tulajdonképpen? Kötekedni akarsz?
2018. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8

Annyira jött másik hogy kénytelenek voltak emelni az alapbéren mert nem találtak embert a helyemre!

Ahol most is dolgozok ha hiszitek ha nem visszavettek olyan embert akit már egyszer kirúgtak...bár nem ugyan arra a részlegre ahol én dolgozok, de azért elég szépen mutatják ezek a példák hogy mennyien kivándorlónak és milyen munkaerő hiány kezd kialakulni!

Nehogy azt hidd hogy a munkaadó olyan könnyen be adja a derekát!

Ha nem teszik akkor kergess másik jobb helyet és ha találtál beadod a felmondásod letöltöd a felmondási időt és otthagyod a céget!

2018. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!