Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akkor már több pénzért dolgozo...

Akkor már több pénzért dolgozom? Minimálbér-emelés?

Figyelt kérdés

Tehát akkor 18.01.01-től már több pénzért dolgozik az aki minimálbéres?

Csak mert rákérdeztem és azt mondták itt nincs nem is lesz emelés, noha minimálbéres vagyok (btto 127E volt tavaly).

Nem kötelező emelni?


2018. jan. 3. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Neked nem, mert egyszerűen nem érdemled meg.
2018. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Balázska, neked csökkenteni fogják.
2018. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Jaja, elsejétől habzsidőzsi van.
2018. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Életemben nem láttam még olyan embert aki minimálbéren dolgozik és nem is kap mellé semmit zsebben.
2018. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

"letemben nem láttam még olyan embert aki minimálbéren dolgozik és nem is kap mellé semmit zsebben."


Tavaly melóztam egy cégnél kemény 5 hónapot minimált kaptam és semmit zsebbe. De egy fillért se. Nettó 85 és ennyi.

És volt ott rajtam kívül vagy 30 betanított ember akik szintén így voltak bérezve. Van aki azóta is ott van már előttem is ott volt.

Miért ne lehetne?

2018. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4, pedig vagyunk így páran, hidd el.:(
2018. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!