Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nálatok voltak már olyan gáz...

Nálatok voltak már olyan gáz állásinterjúk, hogy a végzettségetekhez és tudásotokhoz képest nagyon kevés fizetést ajánlottak?

Figyelt kérdés

Én a múltkor ilyenbe ütköztem.

Mesterfokozatú diplomával rendelkezem, több év tapasztalatom is van.Azért akarok váltani, mert ahol most vagyok, nincs lehetőség feljebb jutni, a fizetések meg alig-alig növekednek, mert trutyiban van a cég, kevés a nyereség.



A múlthéten voltam egy állásinterjúm, komolynak tűnő cégnél, komolynak tűnő pozícióra.A látszatra sokat adott a cég, ez már akkor feltűnt, amikor beléptek az irodájukba.

Viszont, olyan bért mondtak, hogy csak néztek, látták,hogy nem tetszett, erre gyorsan rávágták,hogy "de növekedni fog". Konkrétan kevesebbet kerestem volna, mint most.Pár nappal később felhívtak,hogy mégis érdekel-e, mondtam ennyi pénzért nem, erre azt mondták, nem tudnának többet adni.


Szerintem elég "gáz" volt a szituáció.


2018. márc. 11. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy az általam kigondolt minimum összeg negyedét ajánlották. Ott is ez volt a szöveg, hogy majd emelnek. Inkább kihagytam.
2018. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
GM alap, Műmen mester teljesen okés, angol-német legyen folyékony, és tiéd a világ. Sufni garázscégeket kerüld el.
2018. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!