Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten irodai munkáért btto...

Pesten irodai munkáért btto 180 jó pénz vagy felejtős? Semmi cafeteria se jár hozzá

Figyelt kérdés

Diplomát igényel a munkáltató. A munkához magához semmi szükség diplomára alap irodai dolgokat kell tudni, de ez a beugró ha ez nincs szóba se állnak veled.


A pénz később se fog emelkedni, btto 180, ennyi és marad is. Semmi kiegészítő cafi stb nincs.


2018. márc. 16. 10:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"ha nem degradál a fizikai meló a"



nem degradál de 2x volt gerincműtétem így a fizikai meló még a legkönnyebb is esetemben tolókocsival végződhet így kizárt.

2018. márc. 16. 12:52
 12/30 A kérdező kommentje:

"Kérdező, max. napi 6 órát dolgozz csak ennyi pénzért, és közben aktívan keress más munkát."



nem vagyok abban a helyzetben hogy alkudozhassak a munkaidőt illetően.

nem állhatok elő azzal hogy oké de ennyiért csak 6 órát vállalok, mert akkor ők vállat vonnak és szólítják is köv pályázót. Van bőven.

2018. márc. 16. 12:53
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
Napi munkaügyis kamukérdés.
2018. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%

Azért a bővenben kételkednék, mert ennyi pénzért nem tolonganak.


De ahogy valaki írta, inkább menj vidékre, ha nem akarsz nyomorogni a hátralévő 20-30 évedben.

2018. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
Vidéki városban, ahol nincs egyetem (nincs kit kizsákmányolnia az albérleteseknek), ott 30ért már teljes lakást kapsz, nem csak szobát. Ott többet ér ez a pénz.
2018. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Azért a bővenben kételkednék, mert ennyi pénzért nem tolonganak. "


Hát nézd. Ha van a helyemre 1nélöbb ember onnantól fogva az alkupozícióm zéró.

és hidd el nekem itt Pesten is szaros btto 180-ért TUCATSZÁM jönnek az életrajzok.

Hány és hány olyan hozzám hasonló már nem fiatal ember van aki két kézzel kap(na) ilyen állás után is mert örülhet ennek is? Sok.

SOK!

2018. márc. 16. 14:52
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
marha jó pénz a magyar jóléti kapitalizmusban. hongkongban (kommunista diktatúra része) egy részmunkaidős irodatakarító is megkeres 3× annyit
2018. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

hogy másutt mennyi az annyi az hogy jön ide.

az ott van ez meg itt.

menjek oda? nem megyek. inkább élek koldusként de itthon mint királyként idegenben.

inkább.

2018. márc. 16. 18:21
 19/30 A kérdező kommentje:

Meg aztán ne játsszuk az agyunkat se. Hova is kellenék én. Sehova.

Ide.

A szarba.

Normális helyre nem.

Diploma meg tapasztalat stb lófütty.

Elmennék nyolc elemivel sódert lapátolni többet kapnék mint diplomával 15 pályás évvel.

De nem megyek nem bírom de ha bírnám se mennék.

2018. márc. 16. 18:23
 20/30 anonim ***** válasza:

a kádár rendszerben volt garantált munkalehetőség és most a diplomások se kapnak munkát.


google diuplomás utcaseprő

2018. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!