Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten irodai munkáért btto...

Pesten irodai munkáért btto 180 jó pénz vagy felejtős? Semmi cafeteria se jár hozzá

Figyelt kérdés

Diplomát igényel a munkáltató. A munkához magához semmi szükség diplomára alap irodai dolgokat kell tudni, de ez a beugró ha ez nincs szóba se állnak veled.


A pénz később se fog emelkedni, btto 180, ennyi és marad is. Semmi kiegészítő cafi stb nincs.


2018. márc. 16. 10:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

ez megint olyan duma aminek gyak haszna zéró. a kádár rendszerben mi volt mi nem mit érdekel az most. az elmúlt.

nem midnegy már.

2018. márc. 16. 18:58
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha fizikai munkát nem bírod és ragaszkodsz Budapesthez akkor mást nem tudsz csinálni mint továbbra is keresel, illetve mellette szabadidőben fejleszted magad. Ezalatt leginkább nyelvtanulást értek.
2018. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"ragaszkodsz Budapesthez"


Vicces vagy. Itt élek Bp-en és menjek el innen? Innen ahol a legtöbb cég munkahely van? És hova menjek bivalybasznádra ahol mari néni közértje van csak és slussz???

2018. márc. 18. 10:12
 24/30 A kérdező kommentje:

"Ezalatt leginkább nyelvtanulást értek."


Soha sehol olyan állást nem találtam még ahol azért nem kellettem mert jó lettem volna de nyelvtudásom nem volt.

Sehol se kellett.

Szóval nem úgy megy a képlet hogy jó vagyok de sajnos nem kellek mert nincs nyelvtudás. Ha lenne se kellenék.

2018. márc. 18. 10:13
 25/30 anonim ***** válasza:

" Neked kell eldöntened, hogy mi jó számodra. " - ez a legnagyobb közhely, amit valaha hallottam álláskereséses topikban :)


Azért kérdezi, mert nem tudja, hogy mi a jó számára.

2018. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Neked kell eldöntened, hogy mi jó számodra."


Hát igen.... oké eldöntöm!!! Havi nettó misi a zsebembe zéró munkával..egye fene havi 1x bemegyek a melóhelyre átvenni a lóvét. Tessék eldöntöttem.


Mert ez csak ezen múlik ugye. Hogy én eldöntöm.

2018. márc. 18. 10:31
 27/30 anonim ***** válasza:
nyelvtudással vagy anélkül? Pesten az átlagjövedelem nettó 196, nekem két éve volt nettó 180... irodai munka nyelvtudással. Már nem annyi, hozzáteszem, de még ezt is kiröhögték a múltkor hasonló munkakörben
2018. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj semmit, hanem duzzogj tovább.
2018. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azert mert 40 eves vagy nem allt meg a vilag nezelodj tovabb 15 ev tapasztalattal diplomaval vannak komolyabb helyek is s nem azert nem veszik fel az erett tapasztaltat mert nem kell hanem nem tudjak meg fizetni igy inkabb fel sem hivjak.sajat teruletemen a 20 ev tapasztalat 3 kilo feletti fizetessel jar nem hivjak oket mert tudjak mennyit kene fizetni mikozben sajnalatos h meg lett emberkent kepes elmenni 120ert is.
2018. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Kérdés, hogy mi az a pozíció/munka/feladat, ahová diploma kell és csak ennyit fizetnek érte?

Én el nem mennék ennyiért dolgozni.

Diplomát igénylő irodai munkára minimum bruttó 300eFt-os sávban kéne fizetni.


Ha csak fénymásolni, postázni, meg kézbesíteni kell, az nem igényel diplomát.

Vagyis a cég nem jól pozicionálja magát a munkaerőpiacon. Rosszul teszi, ha már a takarítói állásra is diplomát igényel egy munkavállalótól.

Ezerszám vannak munkák, amit el lehet végezni diploma nélkül is, közép/emelt szintű szakmai végzettséggel, de csak azért, hogy kizárják a jelentkezőket, ők diplomásoknak hirdetik.


Mondom ezt úgy, hogy ismerősöm "diplomások" közt dolgozik évek óta sokkal jobb eredménnyel, mint azok.


A diploma, főleg, ha nem is a szakterülethez kapcsolódik ma már leértékelődött.

2018. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!