Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire arányos...

Szerintetek mennyire arányos a fizetésem a munkámmal?

Figyelt kérdés
Egy irodaház recepciósa és vezető asszisztense vagyok. Tehát nem csak rohangálok az éppen érkezőkhöz, de intézem az épület és bérlők minden ügyét. Tehát javítások, számlázás, könyvvizsgálat, bérlőknek az irodák kiajánlása, ajánlatokat írok. Stb. Már fél éve vagyok a cégnél. Jól érzem magam, de csak 110-et keresek adójóváírással együtt. És hát nem olcsó az élet, épp hogy kifizetek minden számlát és veszek kaját és kifújt. Szerintetek mennyit kérjek fizuemelésre, ha kérjek?
2010. jún. 10. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Bruttó, vagy nettó 110?
2010. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bruttó, de mondom még az adójóváírás is benne van, tehát nekem nem lesz mit visszaigényelnem.... :(
2010. jún. 10. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:

bruttó 110? akkor mennyit kapsz kézhez? 85ezret?

Nagyon kevés sajnos. Sok ember van így.

Ha kérsz is fizuemelést, annyit nem tudsz kérni, hogy jó legyen és fennáll a veszélye, hogy azt mondják viszlát. Nagyon sokan várnak munkára.

Bruttó 150 lenne a jó kb.

2010. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel sok mindenki van így.

Nem csak az alulképzettek, de legfőbbkép ők.

Én éjjeli őr vagyok, csak munkanapokon dolgozik, napi 8 órában.

Ezért kapi nettó 67 006 Ft.-ot, de igaz én vissza igényletem 13 000 Ft adó jóváírást.

2010. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi szóval nettó 110, mivel ennyit kapok készhez.... :(
2010. jún. 10. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy rezidens 90ezres nettójához képest (ügyeletekkel) elég jó összeg, amúgy egyik sem egy hatalmas összeg...
2010. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Készhez 110? Akkor meg mit akarsz? Bárki bármikor elvállalja helyetted. Senki sem nélkülözhetetlen és mindenki pótolható.
2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a fő zavaró ok az, hogy a mellettem dolgozó lány aki ugyan azt csinálja mint én sőt még kevesebbet, mert sokszor én csinálom meg a munkáját, ő készhez 150 körül kap jah és nincs benne az adójóváírás.....csak ez így szar...nah de ...ilyen az élet... :S
2010. jún. 10. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a munkatarsad tobbet kap, akkor kerj nyugodtan te is fizetesemelest szerintem. vagy miert kap o tobbet? vmi jo oka van ra, rokon, ismeros?
2010. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!