Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltatóm ma utalja a...

Ha a munkáltatóm ma utalja a béremet a bankomnak, lehetséges, hogy holnap megkapom a fizetésem, vagy csak hétfőn?

Figyelt kérdés

Elárulom,h OTP-s vagyok,a cégem nem.Akkor valószínűleg nem jön meg az utalás nekem holnap?

Köszönöm a segítséget.

Üdv.


2011. szept. 29. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
a számládon csak hétfőn lesz rajta.viszont a banknál lehet hogy feltudod venni holnap.
2011. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezen agyalok én is,hogy lehetséges e,hogy felhívom őket,és megmondom,h szeretném felvenni.Akkor ezekszerint megpróbálhatom. Köszi szépen. :)
2011. szept. 29. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
1 nap az átfutás. Ha ma utalnak, holnap ott lesz a pénz a számládon.
2011. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Uu,két különböző válasz. Na ezek a gondjaim, hogy holnap,vagy csak hétfőn.Egy extra hirtelen jött dolog miatt kellene most kivételesen ennyire,ezért aggódok ennyire,amúgy nem szoktam figyelni,hogy hány nap alatt jön meg a pénz,ezért nem tudom.De úgy tudtam,h az otp-nél három nap az átfutási idő... :(
2011. szept. 29. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Belföldi Forint utalásnál maximum 3 banki nap a transzfer. Nálunk (cég BB, én OTP) mindig másnap reggelre átér a fizum, még akkoris ha délután 3-kor megy el az utalás. Jövőre szeretnék bevezetni azt, hogy ne csak éjszaka (este 10) legyen bankközi kommunikáció, hanem kétóránként. Akkor elvileg még aznap átérne.
2011. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Holnapra megkapod.
2011. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
akkor máshogy fogalmazom.a számládon rajt lesz csak bankautomatánál nem tudod felvenni a pénzt.a bankban felveheted.
2011. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Akkor megpróbálom holnap személyesen.Amúgy azért telefonáljak nekik,h biztos fel lehet e venni,vagy ez tuti?
2011. szept. 29. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha rajt van a számláján, ugyan miért ne tudna kivenni belőle az automatánál?
2011. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!