Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok ilyen munkát ajánlani?

Tudtok ilyen munkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy hozta a sors hogy szinte semmi pénzzel kell boldogulnom. Így olyan munkát keresek ahol adnak szállást, legalább napi egyszeri étkezést, és mellé mivel az első kettőt álljak valamennyi kevéske fizetést. Ha tudtok ilyen helyet akkor kérlek írjátok meg nekem.

2018. márc. 20. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Merre keresel?
2018. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok. Ha a feltételek adottak akkor akármerre az országban akár. Illetve ha valaki tud olyan külföldi munkát ahol a kiutat az első fizetésből vonják le, nekem az is megfelel. Bárhova hajlandó vagyok menni dolgozni, ahol a szállást adják, illetve vagy előleget biztosítanak az első naptól, vagy ellátást biztosítanak akár utólagos elszámolással, fizetésből levonva. Sajnos csak érettségim van, így gondolom elsősorban gyári munkák lesznek, de magamtól eddig nem sokat találtam ilyen feltételekkel.
2018. márc. 20. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Huh hát én Veszprémben tudtam volna, szállást adnak ingyen meg van céges busz, de a kaját viszont nem állják. Cafeteria van havi 18 ezer, ami az első 3 hónapban csak 12 ezer és ezt szokták a céges kártyára adni amit helyben le lehet vásárolni főtt kajára vagy szendvicsekre meg hasonlókra. Ha érdekel megkeresem hol kell jelentkezni, folyamatosan lehet rá menni. Gyári munka úgyhogy nem nagy dobás.
2018. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Honvédség
2018. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Menj a Balatonra pincérkedni. Ott szoktak biztosítani szállást meg kajálást.
2018. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a napokban találtam: [link]
2018. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még, de ezt találtam: [link]
2018. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is honvédséget javaslom, ha van esélyed, de Mercedes gyárral lehet bizniszelni sztem pl. :)
2018. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni sem a nemedet, sem a korodat, sem azt, hogy mihez értesz, mi a hobbid, mit szeretnél csinálni? Beteggondozás, kertápolás, gyermekfelügyelet, futóedző?
2018. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ausztriai szállodai munka - ha tudsz németül, de szobalánynak minimális kell eleinte.

Az utazást nem tudom, térítik-e.

2018. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!