Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AZ aLDIBA miért nem lehet...

AZ aLDIBA miért nem lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

jelentkeztem ilyen raktárosi munkára 6 órás részmunkaidős.

A munka: kartonokat kell raklapra tenni. tehát nem egy diplomás állás, de még csak érettségi sem kell hozzá.

Proffession.hu még mindig megvan hírdetve,

Tegnap válaszoltak, hogy Köszönettel vettük cégünk iránti érdeklődését és jelentkezését.


Hirdetéseinkre folyamatosan sok jelentkezés érkezik. Cégünknek a számos, magasan képzett jelölt közül a megfelelő kolléga kiválasztása nem könnyű feladat.


Sajnálattal közöljük, hogy választásunk ezen pozícióban nem Önre esett.


A jövőben sok sikert kívánunk a további álláskereséshez!


Ezt válaszolták, de a munak még mindig megvan hírdetve.

Nem értem én őket.

Az ember szeretne dolgozni értitek, és még az állásinterjúra sem mehet el, nemhogy még felveszik a munkára, miközben már egyre nehezebben tudnak eltartani a szüleim.

23 éves vagyok, és dolgozni szeretnék, de sehol semmi. Tanfolyamra meg nincs pénzem.


2018. márc. 20. 17:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%

OKJ ingyenes, a helyi középiskolákba nézelődj, "érettségire épülő képzések"

Ha nincs kint a weboldalon be is mehetsz megkérdezni.


Amúgy egy pici probléma van a szövegértelmezéseddel.

Nem azt írták neked válaszként, hogy a munkakört már betöltötték, hanem valamiért te nem felelsz meg.

2018. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Lehet tulképzett vagyok érettséégivel:D


De ilyen munkakörbe mégis milyen végzettség kell? pakolászáshoz? irjam bele, hogy van ratkáros, targoncás, tapasztalatom, csináltam már ehhez is hasonló munkakört akkor talán felvesznek?

Nézelődtem egyébként, ilyen érettségire épülő okj képzéseknek, De én már normális nappali képzésre nem mehetek, mert azthiszem csak 25 éves korig, én meg jövőhéten leszek 24 éves. ÉS 25 éves korig lehet ingyen tanulni.

Esti tagozat pedig semmit nem ér, Heti 1 napot bent tölteni iskolában az lo..sz már bocsánat, villanyszerelést mondjuk ugy megtanulni nem lehet. De más szakmát sem.

Tehát dolgoznom kéne valamit, és ott fejlődni aztán munka melett elvégezni valami tanfolyamot, csak sehol semmi, egyik ezért utasít el másik azért.

2018. márc. 20. 17:56
 3/51 anonim ***** válasza:
77%

Én már 2016-ban feladtam.

Két évig bombáztam az aldit, lidl-t a jelentkezéseimmel és még csak válaszra sem méltattak. Semmi köszönöm, elutasítva, semmi.


Igazából az csapta ki a biztosítékot 2 év eltelte után, mikor hallottam, hogy én erőlködök, könyörgök, a porba kúszok az állásokért már 2. éve és valakit akit ismertem a szomszédból, ismerős által, 2 napa alatt felvették a lidlbe pl.. Szal én befejeztem mindkettővel.

2018. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%

* "De ilyen munkakörbe mégis milyen végzettség kell? pakolászáshoz?"


Semmilyen.


Én OKJ kereskedelmi 1 éves képzéssel nem kellettem.

2018. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
26%

Ezek szerint az aldis mércét nem ütöd meg.

Az meg hogy meg van meg mindig hirdetve hogy jön ide? Ettől függetlenül keresnek embert, csak nem olyat, mint te.

2018. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
74%
# 5: ne gúnyolódjál, nincs itt semmiféle mérce, csak nagy a család, rokon, koma, sógor, jó barát. Gondolom a kérdező sem BP-en keresi az állást.
2018. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
35%

#6 ez a legjobb, amikor mindig meg van a külső indok, hogy most miért nem vesznek fel.

Nincs már szocializmus, nem az urambátyám hozza ki a tsz-bol amit tud, “otthoni használatra”.

Van kegyetlen sok mérce, ha nem férsz bele, inkább nem vesznek fel, minthogy felvegyenek egy potenciálisan rossz munkaerőt. Erre vannak a szabályok.


Ideje lenne nem csak hárítani..

Pont az ilyen emberek hisznek Istenben, az ezoteriaban stb...

Pedig minden saját felelősség, csak nem ártana tenni érte..

2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

En nem hiszek istenben meg ilyen sz..sagokba,de abba egyes munkaltatok nem gondolnak bele a tulzott szabaly miatt, hogy akinek nincs munkaja az mibol eljen meg? Nem vagyok nyugdijas,sem 50'eves tapasztalt ferfi, kezdo fiatalember vagyok aki dolgozni akar, rendes bejelntett munkan,es nem 24 orazni 300forintos oraberert.

Kadar korszakban aki akart mindenki dolgozott,most meg mar arra is szabaly van hogyha az ember akar dolgozni, sok szabaly fogja az emberiseget tonkretenni elobb utobb.

Munkaerohiany van allitolag a kereskedelmben de akkor sem alkalmaznak akarkit ,mikozben a munkaadok sirnak hogy nincs emberuk. Bravo Magyarország csak igy tovabb.

2018. márc. 20. 18:52
 9/51 anonim ***** válasza:
73%
Merre laksz, mert én tudok sok lehetőséget, ahova felvennének.
2018. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Pest megye dunakeszi
2018. márc. 20. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!