Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne bekerülni mint...

Hogyan lehetne bekerülni mint beszállító például az Aldiba, Lidl-be, CBA-ba, COOP-ba, illetve hasonló üzletláncokhoz? Illetve hogyan lehet benzinkutakat meggyőzni, hogy vegyék fel a termékemet a palettájukra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Lidl szórólapján találtam hirdetést amiben beszállítókat kerestek. Ha jól emlékszem a CBA honlapján is van ilyen hirdetés. Ha ebből indulok ki akkor ezeknek a cégeknek a honlapját érdemes lenne átböngészni.

Ha sikerül velük megegyezni akkor már rajtad múlik a hosszútávú kapcsolat.

2011. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül alkotni valamit:D
2011. jún. 22. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen terméked van?
2011. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam (nem jártam utána, hogy igaz-e), hogy az ilyen helyeken csak azoknak az áruját fogadják, akik hajlandók valamennyit fizetni nekik. Jogcím: "terület-használati díj" vagy hasonló, amit azért szednek, hogy az ő áruja legyen kirakva (azt adják el és ne másét). Ezek állítólag olyan összegek, amiket pl. egy őstermelő még nem is látott egyben, nemhogy ki tudja fizetni.


Gondolom, ezért van az, hogy "keresik" a beszállítókat.

De mondom, ennek nem jártam utána. Végighallgattam és pont.

2011. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért lejárt ám annak az ideje hogy a "parasztok" csórók:D ismerek egykét embert aki 50-100 hektáron gazdálkodik és súlyos milliókért vett házat a fiának lányának stb...:D
2011. jún. 22. 10:04
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként a termék házi savanyú káposzta, illetve sima fejes káposzta feldolgozás nélkül, továbbá egyik barátomon keresztül autóápolási eszközök, fagyállók, olajok és egyéb ilyen mutymuruttyok autókhoz:D
2011. jún. 22. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, biztosan van köztük olyan, aki símán tud fizetni pár milliót a multinak, és ő lesz a beszállító. A kérdés, hogy te (aki szintén be akarsz egy ilyen helyre jutni) hogyan állsz ezen a téren!
2011. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!