Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kis, közép vállalkozásnál...

Kis, közép vállalkozásnál mennyit keres egy info-pénzügy területén jártas ember vidéken, ha egyáltalán van ilyen hibrid jellegű foglalkozás?

Figyelt kérdés

Főleg könyvelés számára sql és excel malapú riportok késztése, honlap karbantartás, webes megjelenés amivel foglalkoztam.

Angol olvasás szinten jól megy, több könyvet olvastam már.


2018. márc. 20. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ja, Te lennél a szegény ember gazdaságinformatikusa? :D Aki kicsit ért a közgázhoz (tudja mi az a kamat és tudja kezelni az Excelt) és kicsit ért az informatikához (tud SQL-ezni és WordPress-et kattintgatni), de igazából nem ért semmihez? Ja, és angolul annyira tud, hogy az SQL-ben megérti a SELECT-et és a WHERE-t.

Hát, KKV-knél vidéken, minimálbér, és mondjuk zsebbó egy nettó 50-60.

2018. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most mondhatnám,hogy hamarabb tudtam kettes számrendszerben szorozni asm-ben,mint te kiszámolni valaminek a 10%-át..
2018. márc. 20. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Ok, és úgy érzed, hogy ez releváns tudás a megpályázott munkád szempontjából? Mert én pedig még mindig tudom fejből a walesi bárdokat, de nem érdekel túl sok embert.
2018. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
IDGAF
2018. márc. 20. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
ehh , ez nem ide..
2018. márc. 20. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen jellegű foglalkozás pl. bankban. De az banki IT szakemberek általában a budapesti központban vannak nem vidéken. Persze vannak vidéki bankok/takarékszövetkezetek, ahol szükség van ilyen jellegű tudásra. Fizetést konkrétan nem tudok írni, 200-300 ezer nettó körül gondolom, de lehet több is.
2018. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én egyébként egészen véletlenül egy nemzetközi befektetési banknál vagyok fejlesztő (Budapesten), és ezért is írtam, hogy hülyeség az egész kérdés, ugyanis a kérdező se pénzügy, se infó területen nem jártas, legalábbis a leírtak alapján biztosan nem.
2018. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!