Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hátrány az újrajelentkezés...

Hátrány az újrajelentkezés egy pozícióra?

Figyelt kérdés

Ha például jelentkeztek pályakezdőként egy állásra, de nem sikerül, majd később, 1-2 év múlva újra megpróbálkozok ugyan arra a pozícióra. Az évek során tapasztalatot szerzek, de nincs ebben a munkáltatóba, hogy először nem sikerült, akkor annak oka van?


Ugyan így, ha már tapasztalattal rendelkezve jelentkezek, nem sikerült, és évekkel később újra, ott is hátrány?



2018. márc. 13. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, nem szoktak emlékezni ki jelentkezett évekkel ezelőtt. Multinál voltam HR-en régebben, ott a jelentkezők önéletrajzát kinyomtatták, akit felvettek azét megtartották a többi ment a darálóba. Elektronikusan meg össze volt írva évente a jelentkezők adatai, amiket max akkor vesznek elő ha kéne ember és őket hívják de ez is csak 1 évre visszamenőleg volt szokás.
2018. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahány ház annyi szokás. Ez nálam,nálunk, az én megyémben, városomban, úgy megy, hogy nagyon megjegyzik az embert és tudnak nagyon haragtartóak, bosszúállóak lenni az emberek.


Mertem dolgozni 2014-ben, 1-1,5 hónapot egy tescoban, aztán ott hagytam. 2015 óta, hiába is jelentkezek, elutasítanak. Már egy A/4-es oldal van tele az elutasítva visszajelzésükkel.


Hiányszakma esetében meg (?) visszahalottam egyszer valakitől,hogy a vezető azt mondta, inkább zárják be az osztályt, de akkor sem vesz fel dolgozni. xD

2018. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!