Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeged mennyire élhető város...

Szeged mennyire élhető város munkavállalás szempontjából?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Kevés a jó álláslehetőség, max IT vagy gazdasági végzettséggel tudsz jobban érvényesülni, de ha pl. egyszerű irodai munkát szeretnél, akkor be kell érned a nettó 120-szal és még örülj neki. Én 5 hónap után találtam olyan munkát - egy pár hete - ami nekem megfelelne, bár én azért kicsit válogattam az elején. 4 év ügyintézői, irodai adminisztrátori és számlázási/pénzkezelési tapasztalatom volt, de így se nagyon "ugrottak rám", viszont Pestre felvettek volna, csak oda meg a párom nem szeretett volna jönni.

Most nyílt nemrég a BP, ha tudsz az angolon kívül még egy idegennyelven, és van bármilyen diplomád, akkor oda jó eséllyel be tudnál kerülni.

2018. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha van protekciód akkor van esélyed elhelyezkedni, ha nincs akkor a lehetőség kb a 0-val egyenlő, kivéve, ha IT-es vagy nehéz fizikia munkát keresel.
2018. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa..
2018. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, bár én eü-ben dolgozok, ott nyilván könnyebb. De a párom, testvérem nehezen helyezkedtek el. Van itt munka, csak kevés a fizu, az ingatlan/albérletárak viszont az egekben, tekintve, hogy egyetemi város...
2018. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!