Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Érdemes meglépnem ezt az álláslehetőséget?

Érdemes olyan munkahely lehetőséget megpályázni, ami a lakóhelyemtől, mintegy 60km-re van? A bérem kb 50 nettóval lenne több, és a szakmai fejlődés óriási 1-3 év után. Az utazási költség autóval kb. háromnegyedében volna támogatva vagy lehet busszal menni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: karrier, szakma, fejlődés, munkahely, bér

márc. 27. 16:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha belefér a napi utazás és nincs család, gyerekek,akik megsínylenék a távollétedet, akkor hajrá. Lehet, hogy ez a munkahely sem tart örökké, de a plussz pénz mindig jól jön, akár félretenni is tudsz és az sem hátrány, ha a szakmádban fejlődsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 27. 18:37 Privát üzenet
Persze, hogy erdemes :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 27. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, gyerek még nincs, de szerintem hamarosan lesz. Itt olyan lehetőség előtt állnék, ami olyan mértékű szakmai fejlődést jelentene, hogy 3 év után nem csak itthon, hanem külföldön is megállnám a helyem. Akkor pláne le tudom győzni a kilómétereket?

# 3/6Időpont márc. 28. 07:39 Privát üzenet
60kmre azt hiszem mar jarhatna lakhatasi tamogatas is, szal akar alberletbe vihetned az asszonykat is. :) de ez nem biztos

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 28. 10:10 Privát üzenet
Ez ugyan kicsit messze van, de nézd meg az amerikaikat, 100 mérföldre is lehet a munkahelyük és autóval járnak. Ha a szakmai fejlődés óriási, akkor meg nincs kérdés, váltani kell!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 28. 17:23 Privát üzenet

Jól írták előttem. Szakmailag fejlődni... Olyan képességek vannak rejtve bennünk, meg kell lépni...

Meglépted?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 13. 14:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy cégnél elutasítok egy álláslehetőséget vagy nem vesznek fel, lehetséges hogy más pozícióra is jelentkezhetek és behívnak interjúra mondjuk féléven belül is?
Mennyire drága az élet NewYorkban? (álláslehetőséget kaptam )
Egy 4****os luxus szállodában a recepciós álláslehetőséget hírdetnek. Bejelölhetek netto 130-140000 (12órás munka stb. ) vagy az túl sok?
Maszek cégnél dolgozom és szeretnék felmondani mert új álláslehetőséget kaptam. Még nem dolgozom ott egy éve, el tudom kerülni valahogy a felmondási időt?
Mennyire nehéz egy műszaki előkészítő munka? Gépészmérnöknek tanulok és kaptam egy ilyen álláslehetőséget. Államvizsga előtt vagyok, úgyhogy munka után szeretnék még itthon tanulni.
Ha ezt meglépném utána még kellenék a szakmámban?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!